Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

W Paryżu dzieci nie grymaszą – ebook

TANIEJ 7 %

Pamela Druckerman  

13.06.2013

13.06.2013

polski

392

Wydawnictwo Literackie

9788308051764

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Dziecko doprowadza cię do szału?

Nie słucha poleceń?

Rzuca jedzeniem?

Krzyczy i kopie, żeby postawić na swoim?

Pamela Druckerman przeżywała to samo! I postanowiła temu zaradzić.

Z zazdrością śledziła wzrokiem grzeczne dzieci swoich francuskich sąsiadów, aż w końcu zaczęła podglądać samych sąsiadów, żeby poznać ich sekrety wychowawcze. W tej książce dzieli się pozyskaną wiedzą ze wszystkimi rodzicami.

Nie przyszło mi wcześniej do głowy, że powinnam podziwiać francuski sposób wychowywania dzieci. Francja nie słynęła z niego w takim stopniu, jak z mody czy serów. Nikt nie odwiedzał Paryża po to, by poznawać tutejsze poglądy na budowanie autorytetu rodziców i radzenie sobie z poczuciem winy – pisze Pamela Druckerman.

A może właśnie po to warto pojechać do Paryża, lub poznać zwyczaje jego mieszkańców wraz z amerykańska dziennikarką. Jeśli zastosujesz się do jej rad, będziesz miał w domu aniołka, który ma jednak własne zdanie i poglądy oraz sporo swobody, a na dodatek znajdziesz czas, żeby zadbać o siebie. Bo Francuzi wychodzą z założenia, że to dziecko ma przystosować się do stylu życia rodziców, a nie na odwrót.

W Paryżu dzieci nie grymaszą to poradnik i wciągająca, zabawna powieść obyczajowa w jednym.

W Paryżu dzieci nie grymaszą - ebook

24,18 zł 26,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Marta Szafranek/2013-06-29

    Świetna książka!!! Lekko i przyjemnie się czyta, a przy tym przekazuje istotne spostrzeżenia autorki dotyczące wychowania dzieci. Myślę, że to interesująca pozycja dla wszystkich rodziców.

1 - 1 z 1 opinii