Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

W świecie Jonasza – ebook

TANIEJ 5 %

Natasza Orsa  

28.07.2013

polski

200

RW 2010

978-83-7949-004-2

Ocena: 4 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • PDF
 • MOBI

Opis

Intymna podróż w poszukiwaniu miłości.

Monika to młoda, samodzielna kobieta, która po rozwodzie obiecała sobie, że nigdy więcej nie zaangażuje się emocjonalnie. I z takim nastawieniem wkracza w pełen erotyki świat Jonasza. Mężczyzny tajemniczego, niebezpiecznego, który działa na nią jak żaden inny dotąd. Niczym  prywatny narkotyk. Nie pojmuje, co się z nią dzieje. Nigdy tak nie reagowała, nigdy nie była tak bezwstydna. Śmiałe seksualne doświadczenia są dla Moniki fascynującą, choć nieco zatrważającą nowością. Zwłaszcza że Jonasz, wprowadzając kochankę w świat zmysłów i pożądania przekraczającego granice rozsądku, ma swój cel. Chce niewiele i bardzo dużo zarazem. „Nie broń się przede mną – żąda – i... kochaj mnie”. Ale zraniona, nieufna Monika boi się miłości. Czy spotka ją za to kara?

W świecie Jonasza - ebook

12,26 zł 12,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:3
  mabeki/2014-03-12

  Autorkę najwyraźniej natchnęła książka 50 twarzy Greya z ta różnicą, że fabuła osadzona jest w polskich realiach...
  Powieść jest nasycona erotyką, której tłem są problemy głównych bohaterów. Jednym z nich jest Jonasz - mężczyzna niebezpieczny, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, ale pragnie miłości. Takiej prawdziwej, duchowej, której nie może kupić. Zakochuje się w kobiecie, która z lęku przed powtórnym zranieniem broni się przed miłością. Boi się utraty wolności, chce być niezależna, a przy Jonaszu jest to niemal niemożliwe. Czy Monika i Jonasz kiedyś zdołają dojść do kompromisu? Myślę, że warto sprawdzić.

 • Ocena:4
  Jacek Walczyński/2014-03-03

  Dużo właściwie o tej książce nie można napisać. Czyta się dość nieźle, rewelacji nie przynosi. Spodziewałem się, że odczucia duchowe bohaterki, przewyższą fizyczne, tak bowiem można było wnioskować z zapowiedzi. Ale nie ma co narzekać. Dobra książka do podróży, czas szybciej płynie. Czy główna bohaterka faktycznie szuka miłości? Raczej żądna, raczej ciekawa jest nowych doznań seksualnych. A te choć najlepsze nie zawsze, może nawet rzadko prowadzić mogą do miłości. Niemniej jednak czyta się fajnie, jak każdą literaturę z tego gatunku.

 • Ocena:5
  andzia/2013-09-14

  fajnie się ją czyta I warto przeczytać.

1 - 3 z 3 opinii