Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wenecja. Miniprzewodnik – ebook

TANIEJ 5 %

Praca zbiorowa  

19.06.2012

polski

51

Helion

9788378532262

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Miniprzewodnik Wydawnictwa Bezdroża opisujący najważniejsze atrakcje turystyczne miasta bądź regionu. Poznasz historię miejsca, przeczytasz opisy atrakcji turystycznych i (najważniejsze dla turysty) informacje praktyczne: co warto zobaczyć, gdzie szukać noclegu i jak dojechać w miejsce, którego nie można pominąć zwiedzając okolicę. Zapraszamy na wycieczkę!

Wenecja

Wenecja jest z pewnością jednym z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych miast świata, stolicą regionu Wenecja Euganejska. W 1987 r. została wpisana przez UNESCO na Listę światowego Dziedzictwa Kulturowego. Miasto położone na licznych wyspach na lagunie weneckiej przyciąga niezliczone rzesze turystów, zwłaszcza w okresie wakacji oraz karnawału. Aby choć w niewielkiej części poznać jej bogactwo, trzeba koniecznie poświęcić zwiedzaniu kilka dni.

 

Wenecja. Miniprzewodnik - ebook

3,79 zł 3,99 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Tadeusz Roguski/2014-05-11

    Tekst podaje informacje użyteczne, bez dużej historii. Zdjęcia mają pokazać fronton ułatwiający identyfikację obiektu. mapy Mają lokalizować, tylko: mapa powinna ograniczyć się do najbliższych ulic. Zdjęć jest kapkę dużo. Książka przyswajalna.

1 - 1 z 1 opinii