Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wielkie nadzieje – ebook

CENA NEXTO

Charles Dickens  

29.03.2023

28.03.2023

polski

540

Miasto Książek

978-83-7954-274-1

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Wielkie nadzieje” to jedna z najważniejszych powieści Charlesa Dickensa, porywająca historia o dojrzewaniu i dogłębnej moralnej przemianie.

Pip, sierota, mieszka z siostrą i jej mężem kowalem, ale po poznaniu ekscentrycznej panny Havisham i jej pięknej podopiecznej Estelli, zaczyna doświadczać życia zupełnie innego niż codzienność w kuźni. Po latach ciężkiej pracy jako czeladnik kowalski, Pip otrzymuje od anonimowego darczyńcy dużą sumę pieniędzy, pod warunkiem, że wyjedzie do Londynu i rozpocznie edukację. W nowym świecie Pip będzie musiał radzić sobie sam, zdobywając nowych przyjaciół, ale także wrogów, oraz odkrywając zaskakującą prawdę o swoim dobroczyńcy. Gdy jego majątek zaczyna topnieć, Pip zostaje zmuszony do ponownego samodzielnego zarabiania na życie. Jedyne co mu pozostaje to nieustająca miłość do Estelli.

Wielkie nadzieje” uważane są za najlepiej skonstruowaną powieść Dickensa. To wyjątkowe arcydzieło literatury, które zainspirowało już kilkanaście adaptacji filmowych, jednocześnie stanowi ważny komentarz społeczny na temat warstwowej przepaści i nieuniknionych konsekwencji marzeń o lepszym życiu.

Wielkie nadzieje - ebook

18,51 zł 19,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!