Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wigilia z nieznajomym – ebook

TANIEJ 35 %

Natasza Socha  

27.10.2021

27.10.2021

polski

320

Wydawnictwo Literackie

9788308077139

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Odkryj magię świątecznej bliskości

Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje postanawiają zrezygnować z wigilii w rodzinnym gronie. Los bywa jednak przewrotny i na skutek zbiegu okoliczności małżonkowie są zmuszeni spędzić ten dzień razem. Czy ludzie, których poznają pomogą im odkryć prawdę o sobie? I czy magiczna atmosfera w przysypanym śniegiem Poznaniu sprawi, że dadzą sobie jeszcze jedną szansę?

Wigilia z nieznajomym to poruszająca opowieść o tym, że miłość nie ma daty ważności, a szczęście nie zawsze jest różowe. Czasem to tylko i aż głos naszej duszy.

Wigilia z nieznajomym - ebook

21,39 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Aellirenn_czyta/2021-11-22

  Ona nie ma ochoty spędzać świąt jak zwykle przy garach ze sztucznym uśmiechem na twarzy. On nie ma ochoty siedzieć przy wigilijnym stole i znów gapić się bez emocji w migające lampki na choince. Oboje coś łączy, coś również dzieli.

  Uwielbiam świąteczne książki Sochy. Autorka ma wybitny zmysł obserwacji i potrafi to przelać na papier w mistrzowski sposób. Swoje zimowe powieści dodatkowo potrafi przyprawić odrobiną magii. Tym razem stworzyła coś na kształt współczesnej opowieści wigilijnej. Zamiast duchów, bohaterowie spotykają innych ludzi, którzy wpłyną na ich życie bardzo. Zamiast skąpstwa materialnego, cierpią na skąpstwo słów. I ten jeden dzień w roku, ten magiczny, wigilijny, sprawi, że spojrzą na świat z innej perspektywy. A z jakiej? To już zależy od czytelnika.

  Takie świąteczne powieści chcę czytać. Polecam gorąco!

1 - 1 z 1 opinii