Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wild at Heart. Wróć do mnie – ebook

TANIEJ 7 %

K.A. Tucker  

19.10.2022

19.10.2022

polski

496

Wydawnictwo FILIA

978-83-8280-408-9

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Calla Fletcher wraca do Toronto całkowicie zmieniona.

Próbuje się odnaleźć, wciąż zakochana w gburowatym pilocie. Kiedy Jonah pojawia się na jej progu z propozycją, której nie jest w stanie odrzucić, decyduje się polecieć na Alaskę, aby rozpocząć z nim nowe, ekscytujące życie. Jednak szybko uczy się, że nawet najlepsze intencje mogą prowadzić do złamania danego słowa, a każdy kompromis ma wysoką cenę. Zgadza się na zamieszkanie w drewnianej chacie, która równie dobrze mogłaby stać pośrodku zachodniej tundry. 

Jonaha coraz częściej nie ma w domu, sąsiedzi albo pragną zrobić z niej rodowitą mieszkankę Alaski, albo zastrzelić, zamiast pomóc. Calla zmaga się z odnalezieniem własnej drogi w świecie, w którym dzikie zwierzęta sprawiają, że nieustannie ogląda się za siebie, a trudne warunki wykraczające poza zimne, ciemne miesiące, prowadzą do tego, że zniechęca samo wyściubienie nosa za drzwi. 

Nie takiej przyszłości się spodziewała, więc rodzą się w niej obawy, że być może jest jednak skazana na pójście w ślady matki.

Wild at Heart. Wróć do mnie - ebook

46,41 zł 49,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2022-10-25

  To była prawdziwa przyjemność, wrócić po latach do historii Calli i Jonaha i mam nadzieję, że nie przyjdzie nam czekać znowu kolejnych kilka lat na jej kontynuację.
  W poprzedniej części, urodzona na Alasce, lecz dorastająca przy matce w Toronto "miastowa Barbie", jak nazywa ją Jonah, zdołała pojednać się z ojcem, Wrenem Fletcherem, a jednocześnie godnie go pożegnać w chwili jego śmierci. Calla wraca do swojego życia w Toronto, zostawiając na Alasce... swoje serce.
  Kiedy więc "gburowaty pilot" z Alaski po kilku miesiącach rozłąki staje w drzwiach jej mieszkania, już wie, że nie wygodne życie w mieście, świetlana przyszłość, planowane studia i codzienny makijaż zapewnią jej szczęście, że nie wyobraża sobie życia bez Jonaha. Nawet jeśli oznacza to na Alasce. Czy to właściwy wybór i czy samo uczucie do Jonaha wystarczy, by zdecydować się na taka woltę w swoim życiu? Przeczytajcie, bo warto.
  Mnie ta książka oczarowała, a podziw dla ludzi, którzy zamieszkują dziką, ale jakże piękną Alaskę nie słabnie ani na chwilę. Nam, mieszczuchom wystarczy przeczytać właśnie taką książkę, aby nabrać dystansu do swoich własnych problemów, aby zrozumieć, co jest w życiu ważne.

1 - 1 z 1 opinii