Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Władca ciemności – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Donato Carrisi  

30.01.2019

30.01.2019

polski

336

Wydawnictwo Albatros

978-83-8125-512-7

Ocena: 4.7 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Gdy zapadają ciemności, pojawia się strach...

Gwałtowna burza doprowadza do awarii elektrowni i zmusza władze Rzymu do ogłoszenia dwudziestoczterogodzinnej przerwy w dostawie prądu. A już przed pięciuset laty papież Leon X w tajemniczej bulli ostrzegał, aby chronić Rzym przed pogrążeniem się w ciemnościach...

Nad miasto, w którym zapanowały panika i chaos, nadciąga w milczeniu mroczny cień pozostawiający za sobą szlak pełen trupów i...  znaków. Może je odczytać tylko Marcus, łowca cieni przeszkolony w rozpoznawaniu anomalii występujących na miejscach zbrodni. Penitencjariusz utracił jednak swoją najcenniejszą broń – pamięć – co daje mordercy olbrzymią przewagę.

Władca ciemności - ebook

27,00 zł 30,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.7 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:4
  hanna kotys/2021-07-03

  Po "łowcy cieni "pozostało wiele pytań i teraz wreszcie możemy poznać odpowiedzi
  Tak warto było pogrążyć się w ciemności aby wreszcie ujrzeć swiatlo

 • Ocena:5
  Renata Jezior/2020-10-16

  To kolejna pozycja Donatego Carrisiego, którą przeczytałam. Jest to trzecia część "przygód" Marcusa - penitencjariusza, którego zadaniem jest ścigać zło. Jak dwie poprzednie części, tak i ta jest świetną książką. Co prawda należy trochę do gatunków Dana Browna, ale według mnie Carrisi jest znacznie lepszy. Jego wizja zaciemnionego Rzymu jest bardzo niepokojąca, a wszystko przez to, ze jak zwykle ci najwyżsi z hierarchów kościelnych mają swoje grzechy i swoje sekrety, za które zapłacą i tak zwykli ludzie. Jednym słowem książka warta przeczytania!

 • Ocena:5
  Jaroslaw Raczynski/2019-02-07

  Książce mogę zarzucić tylko dwie rzeczy - zdecydowanie za krótka i to, że na polskie wydanie musieliśmy czekać aż 3 lata. Cieszę się ,że po jak dla mnie słabej ,,Dziewczynie we mgle " seria za Marcusem nadal na świetnym poziomie.

1 - 3 z 3 opinii