Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wszyscy mamy źle w głowach. Tom 2: Stracone szczęście – ebook

TANIEJ 7 %

Martyna Pawłowska-Dymek  

12.09.2022

12.09.2022

polski

258

Virtualo

978-83-272-9932-1

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Kontynuacja przygód licealistów z klasy drugiej B, których mogliście poznać w pierwszym tomie zatytułowanym Nic z tego nie zrozumiecie. Dzięki inicjatywom Kaśki klasa zaczyna tworzyć zgraną paczkę. Jednak przeszłość dziewczyny nadal pozostaje tajemnicą. Jej konflikt z wychowawczynią, Roszkową, zaostrza się i zaczyna mieć wpływ na pozostałych uczniów.

Adam ciągle nie może sobie poradzić z tragiczną śmiercią siostry. Nieoczekiwane wsparcie okazuje mu Karina, młoda nauczycielka, w której chłopak się podkochuje. Choć oboje wiedzą, że nie mogą sobie pozwolić na bliską relację, coś ich do siebie przyciąga…

Jakub wraz z zespołem Szatnia przygotowuje się do występu na półmetku. Niepokoją go jednak zagadkowe kłótnie i niecodzienne zachowanie rodziców. Problemy domowe sprawiają, że Jakub wywołuje ostrą awanturę na próbie zespołu. Przyszłość Szatni staje pod wielkim znakiem zapytania.

Co przyniesie bohaterom zbliżający się grudzień: zgodę czy kolejne konflikty? Odpowiedzi czy nowe pytania? Szczęście czy straty?

Wszyscy mamy źle w głowach. Tom 2: Stracone szczęście - ebook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!