Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wszystko, czego nie zrobiliśmy razem – ebook

CENA NEXTO

Klaudia Muniak  

09.02.2022

09.02.2022

polski

394

Czwarta Strona

978-83-67176-14-9

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Znasz to uczucie bezgranicznej radości i ekscytacji, kiedy nagle wśród tłumu nieznajomych dostrzegasz kogoś, na kogo czekałaś całe życie? Kiedy wystarczy jedno dłuższe spojrzenie, żeby zabrakło Ci tchu, a w Twoim brzuchu zaczęło trzepotać stado motyli?

Londyn – wielomilionowe miasto pełne drapaczy chmur, historycznych zakątków, instagramowych kawiarni i ludzi w ciągłym biegu. A wśród nich ona – dwudziestoparoletnia Róża, która właśnie stawia pierwsze kroki na angielskim chodniku. Trzyma w dłoni plik fotografii i przez najbliższe miesiące nie ma zamiaru się z nimi rozstać. Co łączy ją z Emilem, który jest ich autorem? I dlaczego tak bardzo zależy jej na odwiedzeniu wszystkich miejsc ze zdjęć?

Podczas jednej z wypraw spotyka w metrze mężczyznę, którego widok sprawia, że Róża po raz pierwszy od dawna czuje, jakby obudziła się z długiego snu. Zaskoczona spełnia jego prośbę i dyktuje mu swój numer telefonu. Od tego momentu jej życie diametralnie się zmienia.

Wszystko, czego nie zrobiliśmy razem - ebook

31,53 zł 33,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2022-02-14

    Bardzo przyjemnie spędziłam czas z tą książką i chętnie jeszcze wróciłabym do jej bohaterów. Ksiązka nieoczywista, zakończenie zasakujące, świetnie zarysowane postaci i ten magiczny klimat Londynu... Polecam

1 - 1 z 1 opinii