Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wybór matki – ebook

CENA NEXTO

Małgorzata Garkowska  

07.09.2022

07.09.2022

polski

376

FLOW

978-83-67402-01-9

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Płock, 1946 rok. Michalina powraca do rodzinnego miasta z bagażem konspiracyjnej działalności, córeczką i nadzieją, że po wojennej zawierusze zdoła odnaleźć upragniony spokój. Szybko jednak się okazuje, że walka jeszcze nie dobiegła końca, a niebezpieczeństwo czyha również i tutaj. Misternie budowane na nowo szczęście w jednej chwili może przysłonić cień demonów z przeszłości, a także tych nowych, rodzących się na podatnym gruncie Polski Ludowej. Czy młodemu i przystojnemu lekarzowi uda się uleczyć serce Miśki? Czy ona zdoła ocalić człowieka, dzięki któremu zyskała sens życia? Ile będą musieli poświęcić, żeby osiągnąć coś pozornie tak prozaicznego jak namiastka szczęścia?

Wybór matki to opowieść z historią w tle, o tym, ile jesteśmy w stanie zrobić dla miłości, oraz o trudnych wyborach i ich konsekwencjach, na które nie zawsze jesteśmy gotowi. Los jednak nigdy nie czeka na sprzyjający moment...

Wybór matki - ebook

33,39 zł 35,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2022-09-18

  Ciąg dalszy sagi Małgorzaty Garkowskiej Dzwony o zmierzchu naprawdę godny polecenia. Zdawałoby się, że skończyła się wojna i teraz może być już tylko lepiej... Nic bardziej mylnego, gdy z rąk jednego reżimu wpada się w kolejny.
  Ten tom powieści odkrywa wielki sekret Michaliny, która chciałaby uporządkować swoje własne, bardzo zagmatwane życie, oczyścić nabrzmiałe problemy w kontaktach z matką, a na dodatek na horyzoncie pojawia się bardzo obiecujący związek z Piotrem Reichmanem, lekarzem w szpitalu, w którym pracuje Michalina. Szczęście, tak długo wyczekiwane, jest na wyciągnięcie ręki, ale... przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Końcówka tej części jest wstrząsająca i wyciska łzy z powodu okrucieństw, jakie stały się udziałem Michaliny, ale nie chcę zdradzać, z czym zderzycie się przy lekturze.
  Jedno tylko dopowiem - to chyba nie jest koniec tej serii. Wiele na to wskazuje, a więc czekam z niecierpliwością.

1 - 1 z 1 opinii