Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wyrwa – ebook

BestsellerTANIEJ 5 %

Wojciech Chmielarz  

06.05.2020

polski

Marginesy

978-83-66500-17-4

Ocena: 3 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Kiedy Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona Janina zginęła w wypadku samochodowym, myśli, że wali mu się cały świat. Jak powiedzieć dwóm córeczkom, że właśnie straciły matkę? Jak powiedzieć teściom? Jak ma teraz funkcjonować, gdy dotychczasowe, spokojne życie nagle szarzeje i zmienia się w ciąg udręk?

Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała mu, że jedzie na delegację pod Kraków. Pomyliła się? Okłamała go? A gdy na jej pogrzebie pojawia się tajemniczy mężczyzna, Maciej zaczyna rozumieć, że Janina miała wiele sekretów. Znacznie więcej, niż można się spodziewać po kimś tak zagonionym i zapracowanym. I że musi się z nimi zmierzyć. 

Pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia w skomplikowaną zagadkę. Maciej jedzie na Mazury i wkrótce przekonuje się, że być może tak naprawdę nie znał kobiety, z którą spędził ostatnich dwanaście lat życia. 

Wyrwa to opowieść o mężczyznach, którzy kochali tę samą kobietę i którzy będą musieli zmierzyć się z tajemnicą jej śmierci. O poczuciu straty i głuchej rozpaczy zmieniającej się w gniew, który szuka ujścia. To także historia o splątanych uczuciach, o trudnej przyjaźni i o konsekwencjach życiowych błędów. I o tym, że można niewiele wiedzieć o kimś, z kim mieszka się pod jednym dachem. 

Nowy thriller psychologiczny Wojciecha Chmielarza, autora znakomicie przyjętej Rany i zekranizowanego przez Canal+ Żmijowiska.

Wyrwa - ebook

30,30 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Edyta/2020-05-14

  Wciągający, ciekawy thriller do pochłonięcia w jeden wieczór.

 • Ocena:1
  Dorota /2020-05-07

  Niestety jest to druga po "Ranie" książka, której nie da się czytać. O ile tą poprzednią da się zmęczyć to "Wyrwy" już nie. Chmielarz mnie zawiódł, przeczytałam "Żmijowisko" i ta książka zdecydowała, że wszystkie inne tego autora kupiłam hurtem. Ucieszyłam się kiedy okazało się, że napisał kolejną, jednak "Rana" mnie rozczarowała. A "Wyrwa" jeszcze bardziej. Jest nudna, nie wciąga, nie chce się jej czytać. Nie interesuje cię co będzie na kolejnej stronie. Zaczyna się kiepsko i niestety nie rozkręca się. Czytam ją jak wypracowanie-sprawozdanie ucznia szkoły średniej napisane by zaliczyć, chociaż na mierną. Mam nadzieję, że to chwilowa niedyspozycja autora.

1 - 2 z 2 opinii