Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wyspy szczęścia – ebook

CENA NEXTO

Laura Orsetti  

27.09.2023

26.09.2023

polski

205

Faros Wydawnictwo

978-83-964687-7-2

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Wzruszająca opowieść o poszukiwaniu prawdziwej miłości.

Przejmująca historia miłości, która rodzi się w tropikach, a rozkwita na romantycznej wyspie Capri.

Pewnego dnia Anna traci wszystko, co miała w życiu najważniejsze. Gdy jej ułożony świat się rozpada, niepodziewanie wygrywa rejs po Karaibach. Spotyka tam przystojnego Włocha. Ale czy nieszczęście da się przekuć w szczęście? Luca to mężczyzna ze zobowiązaniami, życiowy rozbitek uciekający od trudnych wspomnień w pracoholizm. Choć bohaterowie mają się ku sobie od momentu poznania, nie umieją albo – bojąc się porażki – nie chcą otwarcie wyrazić swych uczuć. Czy ten związek ma przyszłość?

To opowieść, która uczy, że w życiu pewna jest tylko zmiana. I że nigdy nie wolno porzucać nadziei. Zaś o miłość trzeba umieć zawalczyć, zwłaszcza gdy na drodze do niej stoją inni, własne ograniczenia i demony przeszłości.

Wyspy szczęścia to niezwykła książka o miłości. Miłości, która nie przychodzi łatwo, którą trzeba zdobyć i uratować. Ale właśnie taka miłość może być najpiękniejsza. W tej powieści nic nie jest proste, tak jak w prawdziwym życiu. Może dlatego tak bardzo wciąga. I budzi niesamowite emocje – od dawna nie uroniłam tyle łez.

Anna Wiśniewska (krytyk literacki)

LAURA ORSETTI – pisarka urodzona we Włoszech, sercem związana z Polską. Żona Polaka, kapitana statków wycieczkowych, na których również przez wiele lat pracowała. Pasjonatka ogrodów i dobrej kuchni. Jak o sobie mówi, „zwykła kobieta, której przytrafiły się niezwykłe historie”. Wyspy szczęścia to powieść z wątkami autobiograficznymi.

Wyspy szczęścia - ebook

31,41 zł 34,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 34,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

20,94 zł 34,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 34,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!