Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zabójczy spektakl. Tom 2. Komisarz Feliks Frączak – ebook

CENA NEXTO

Ewa Agnieszka Frankowska  

11.11.2023

11.11.2023

polski

140

Lind&Co

978-91-8019-115-9

  • EPUB
  • MOBI

Opis

W Warszawie powstaje nowy festiwal operowy. Młody dyrektor sprowadza do kraju wyjątkowych artystów, Polaków, od lat występujących z sukcesami na światowych scenach. Wyjątkowym gościem spektaklu jest polska śpiewaczka znana pod pseudonimem Anna Karenina. Artyści zamieszkują razem w willi na Saskiej Kępie ale kilka dni przed premierą Anna Karenina umiera w trakcie próby. W rozmowach i podczas przesłuchań komisarz Feliks Frączak i starsza aspirant Adela Hartung sprawdzają możliwe tropy. W willi, dwa tygodnie wcześniej ginie ukochany kot Anny, co bardzo niepokoi artystów, teraz także komisarza. Wydaje się, że w śmierć Anny może być zamieszanych kilka osób pracujących przy tworzeniu tej opery. W trakcie śledztwa także znika aspirant Adela…
„Czekam na kolejne części! Krótko, ale treściwie, bez wulgaryzmów, wartka akcja no i przeczytana przez p. Kowalika a to dodatkowy walor.” – Opinia Słuchacza ”W ciemności nocy”
Polecamy również pierwszy tom o śledztwach komisarza "W ciemności nocy"
Ewa Agnieszka Frankowska – Dyplomowana dziennikarka, pisarka i wydawca. Wielbicielka zagadek i tajemnic.
Lubi koncerty skrzypcowe Jana Sebastiana i belgijską czekoladę. Jej najnowsze marzenie to wspinaczka na karaibski wulkan Pelee.
Kolekcjonuje recepty i przepisy na śmierć. Osobiście ich nie sprawdza.

Zabójczy spektakl. Tom 2. Komisarz Feliks Frączak - ebook

28,80 zł 32,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!