Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zaginiona apteka – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Sarah Penner  

05.05.2021

05.05.2021

polski

HarperCollins

978-83-276-5570-7

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Zapomniana historia...
Życie wśród trucizn i zemsty...
Witajcie w zaginionej aptece!

Ukryta pośród zaułków osiemnastowiecznego Londynu tajemna apteka obsługuje niezwykłą klientelę. W całym mieście maltretowane lub zdradzane kobiety przekazują sobie szeptem wieści o tajemniczej Nelli, sprzedającej na pozór niewinne trucizny, dzięki którym mogą raz na zawsze pozbyć się swoich dręczycieli. Los apteki staje jednak pod znakiem zapytania, gdy nowa klientka popełnia brzemienny w skutki błąd, którego konsekwencje ciągną się przez wieki.

Tymczasem współcześnie Caroline Parcewell, niedoszła historyczka, samotnie spędza w Londynie dziesiątą rocznicę ślubu, uciekając przed małżeńskimi problemami. Przypadkiem trafia na wskazówkę sprzed dwustu lat dotyczącą serii niewyjaśnionych zgonów w tym mieście, a wtedy los splata jej życie z życiem aptekarki sprzed wieków. Z życiem… i śmiercią.

"Zaginiona apteka" to trzymająca w napięciu, pasjonująca i pełna niezapomnianych postaci powieść o zemście i o tym, w jak niezwykły sposób kobiety potrafią się nawzajem ratować, pomimo dzielącej je bariery czasu.

Zaginiona apteka - ebook

25,10 zł 26,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:3
  USR/2022-09-25

  1. Wakacyjna historia z tajemnicą w tle.
  2. Opowieść również o zagubieni siebie, o poświęceniu, którego nikt nie oczekuje, o spełnianiu oczekiwań, których nikt nie ma.
  3. Lekka historia prowadzona dwutorowo - w teraźniejszości i przeszłości.
  4. Na wakacje jak znalazł.

1 - 1 z 1 opinii