Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zaklinaczki – ebook

CENA NEXTO

Mariola Zaczyńska  

22.06.2018

22.06.2018

polski

464

Prószyński Media

9788381237604

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Dodająca sił i przywracająca wiarę w potęgę międzyludzkich relacji opowieść o przyjaźni.

To nie była znajomość od szkolnej ławy. Spotkały się już jako dojrzałe kobiety. Każda z nich jest inna. Gabi żyje pod kloszem, oddając się bez reszty rodzinie i na ogół czuje się dobrze, ale ciągle ma poczucie, że jest ofiarą losu. Małżeński seks po latach zaczyna męczyć, a mąż irytować. Niby szczęśliwa, ale zazdrości plastyczce Izydzie urody i pewności siebie. Izyda wzbudza podziw, tylko jak wygląda jej życie singielki, gdy zamyka za sobą drzwi? Ewa to twarda sztuka. Stworzona do pomagania innym, ale opętał ją demon zemsty... a to może oznaczać kłopoty.
Kiedy codzienność zaczyna wymykać się spod kontroli, a drogi przyjaciółek niebezpiecznie się rozchodzą, nie pozostaje nic innego, jak zaklinać rzeczywistość. Trudno jednak reżyserować życie według własnego scenariusza, jeśli tak wiele zależy od innych. A do tego – gdy się nie ma się reżyserskiego talentu.

Mariola Zaczyńska – jako dziennikarka – dociekliwa i pyskata, staje zawsze w obronie słabszych. Jako miłośniczka zwierząt – walczy o ich prawa i opiekuje się gromadą przygarniętych psów. Jako brunetka z krwi i kości – temperamentna. Jako przyjaciółka – lojalna na zabój. Autorka czterech powieści.

Zaklinaczki - ebook

27,36 zł 30,40 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

18,24 zł 30,40 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2019-07-17

    Bardzo dobra książka z serii "Kobiety to czytają". Niebanalna tematyka, historia dojrzalych kobiet, ktore przyjaźnią sie mimo znacznych różnic. Trochę o trudnościach w zrozumieniu ludzi, którzy żyją innym życiem. trochę o przemocy domowej, o kryzysach w związku. Wartka akcja, wyraziste postaci, piękny język, wciągająca akcja z elementami sensacji sprawiają, że książkę czyta się bardzo dobrze i szybko. No i to przesłanie, żeby się nie poddawać, walczyć i żyć pełnią życia.

1 - 1 z 1 opinii