Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zamieć – ebook

CENA NEXTO

Ken Follett  

27.08.2014

07.08.2014

polski

448

Wydawnictwo Albatros

978-83-7985-071-6

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Oxenford Medical, niewielka szkocka firma farmaceutyczna założona przez znanego mikrobiologa Stanleya Oxenforda, prowadzi badania nad zabójczymi wirusami, poszukując skutecznych szczepionek. Od pozytywnego wyniku testu nowego leku antywirusowego zależy jej ekonomiczna przyszłość.

Toni Gallo, była policjantka odpowiedzialna w Oxenford za bezpieczeństwo, ma poważny problem: jeden z laborantów doprowadził do skażenia; niebezpieczny wirus wydostał się na zewnątrz i całej okolicy może grozić epidemia. Tymczasem nad firmą zbierają się kolejne czarne chmury - grupa zdecydowanych na wszystko napastników wdziera się do pilnie strzeżonego laboratorium i wykrada próbki najgroźniejszego z wirusów - Madoby - zdolnego zabić miliony ludzi. Kiedy gigantyczna zamieć śnieżna uniemożliwia im ucieczkę, szukają schronienia w położonej na odludziu, należącej do Stanleya posiadłości; terroryzują domowników. Odcięci od świata, Stanley i jego goście mogą liczyć tylko na siebie... i Toni, jedyną osobę, która domyśla się prawdy...

Zamieć - ebook

26,01 zł 28,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

17,34 zł 28,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    maria jokiel/2014-09-22

    Bardzo ciekawa powieść kryminalna.Zagrożenie terrorystyczne bronią biologiczną. Ken Follet jak zwykle trzyma czytelnika w napięciu. Ratunkiem przed zagładą tysięcy ludzi jest flakonik już Diablerie. W jaki sposób? Proszę przeczytać "Zamieć".

1 - 1 z 1 opinii