Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zapomnij o nim – ebook

TANIEJ 7 %

Małgorzata Garkowska  

22.10.2019

22.10.2019

polski

304

Zysk i S-ka

9788381168199

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Miłość wszystko wybacza, ale czy na pewno?

Artur jest człowiekiem poukładanym i solidnym. Narzeczona, praca, mieszkanie. I konkretne plany na przyszłość. Wciąż jednak – sam nie wie dlaczego – wraca myślami do nieznajomej ze sklepu, której próbował pomóc.

Anna myślała, że ma wszystko. Spokojna praca w rodzinnej firmie, przygotowania do ślubu, dziecko w drodze. Jedno wydarzenie wszystko zmienia. Zostaje sama z mnóstwem pytań bez odpowiedzi.

Ewelina zjawia się w Zamościu z jedną walizką w ręce. I jednym celem: chce odnaleźć mężczyznę, w którym się zakochała. I który jest ojcem jej dziecka. Sama, bez pracy, próbuje sobie radzić w nowej rzeczywistości.

Trzy osoby w przełomowym momencie życia. Co się wydarzy, gdy ich ścieżki się przetną? Czy uda im się wykorzystać swoją szansę? I czy miłość będzie miała też jasną stronę?

Zapomnij o nim to piąta powieść Małgorzaty Garkowskiej, autorki docenionych przez czytelników książek: Układanka z uczuć, Spotkamy się przypadkiem, Czego nie powiedziałam i Życie w spadku.

Zapomnij o nim - ebook

29,76 zł 32,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Wiesława Kamińska/2019-11-26

  Rozczuliła mnie ta książka i choć nie do końca wszystko w niej opisane jest wiarygodne, przypomina raczej "kumulację" wielu wątków, zgromadzonych w jednej, wcale nie najdłuższej powieści, smakowałam każdy rozdział i chciałam więcej.
  Tu dobro i zło mieszkają w jednym worku, cierpienie przeplata się ze szczęściem i na pewno nie będziecie się nudzić przy lekturze.
  Ktoś powie "babskie czytadło" i pewnie będzie miał rację, ale emocji nie brakuje, a to w książkach lubię. Polecam

1 - 1 z 1 opinii