Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zdrój – ebook

BestsellerTANIEJ 5 %

Barbara Klicka  

16.01.2019

polski

63

WAB

978-83-280-6197-2

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Powieściowy debiut Barbary Klickiej, poetki docenionej przez krytykę za tomy Same same oraz Nice.

Zdrój opowiada o młodej kobiecie, która znajduje się na turnusie uzdrowiskowym w Ciechocinku. Sanatorium okazuje się miejscem pełnym pułapek, rytuałów i sekretów, a bohaterka mimo wielu wysiłków nie potrafi zrozumieć reguł rządzących zdrojowym światem. Wszystko w tej opowieści rozgrywa się na pograniczu zdrowia i choroby, a także codzienności szpitala i jego mrocznych zakamarków.

Zdrój - ebook

29,45 zł 31,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Katemeika/2019-03-09

  Książka o dwóch kobietach, młodej i jeszcze młodszej, dziewczęcej. Jedna się budzi i zrywa do życia, druga zastanawia w pełnym rozkwicie, którego nie jest pewna. Pierwsza szuka, druga też myszkuje, ale jakoś inaczej.
  O ciele i jego fizyczności. Jedno ciało rozkwita, a może tylko chce. Drugie jest w fazie, ale nie zawsze spełnia oczekiwania miałkiej często okolicy. Albo innej. Kwestia priorytetów.
  Czuć niepokój i napięcie. Kama [bohaterka] jest w opozycji, choć nie chce. Jest inna, nie dość że młoda to jeszcze z Warszawy. Chce wtopić się w to specyficzne, sanatoryjne środowisko. Ale jak to zrobić nie rezygnując z siebie?
  Książka bez żadnych stylistycznych udziwnień. Czyta się. Szkoda, że chwilka tylko. Jak w życiu.

1 - 1 z 1 opinii