Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zdrowie, energia, lekkość – ebook

TANIEJ 7 %

Will Bulsiewicz  

09.03.2022

09.03.2022

polski

448

Wydawnictwo JK (Aha, Feeria)

9788382251883

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Jeśli, podobnie jak miliony innych osób, masz problemy trawienne, nadwrażliwość na niektóre pokarmy lub cierpisz na chorobę autoimmunologiczną, poznaj książkę, która oferuje pomoc w usunięciu lub złagodzeniu trapiących cię dolegliwości. Zabierze cię ona w podróż po świecie fascynujących odkryć naukowych, udowodniając, że możesz żyć zdrowiej, a co za tym idzie – szczęśliwiej. Potraktuj naukę jak kompas, który doprowadzi cię do lepszego życia, a za przewodnika weź autora tej książki, gastroenterologa, który w swojej praktyce lekarskiej pomógł już tysiącom osób.

Opracowany przez niego Błonnikowy program dla jelit to nie tylko plan leczenia, ale sposób na życie, który pozwoli ci odkryć samego siebie w najzdrowszej postaci.

Dzięki temu poradnikowi dowiesz się:

• jak wspomóc utratę wagi,

• jak poprawić działanie układu odpornościowego,

• jak zmniejszyć wrażliwość pokarmową,

• jak obniżyć poziom cholesterolu, a nawet… zapobiec rakowi.

28-dniowy program szybkiego startu i ponad 65 przepisów nauczą cię zdrowego i świadomego odżywiania, a dzięki zdobytej wiedzy będziesz w stanie skutecznie zatroszczyć się o swój dobrostan, dopasowując kulinarne propozycje autora do własnych potrzeb. Oto plan, jak już dziś rozpocząć turbodoładowanie jelit, które da ci zdrowie na całe życie.

Zdrowie, energia, lekkość - ebook

44,55 zł 47,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!