Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zimowy ogród – ebook

CENA NEXTO

Kristin Hannah  

18.09.2019

18.09.2019

polski

342

Świat Książki

9788381394901

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Wciągający od pierwszej strony Zimowy ogród to powieść niezwykła - epicka historia miłosna i jednocześnie kameralny portret kobiet na życiowych rozdrożach. Działa na wyobraźnię, porusza liryzmem i podnosi na duchu. Długo pozostaje w pamięci.

Czasem wystarczy otworzyć drzwi do przeszłości matki, aby odnaleźć swoją przyszłość.

Meredith i Nina Whitson są tak różne, jak tylko różne mogą być siostry. Jedna została w domu, zajmuje się dziećmi i rodzinną firmą; druga wyruszyła w świat i została słynną fotoreporterką. Kiedy ukochany ojciec ciężko zachoruje, obie siostry wraz nieakceptującą córek Anyą Whitson znajdą się przy nim. Nawet w tak ciężkich chwilach, matka jest wobec nich zimna i obojętna. Ojciec przed śmiercią wymusza na niej obietnicę: żona ma opowiedzieć córkom bajkę, którą zaczęła wiele lat temu i nigdy nie skończyła. Tym razem ma dokończyć.

Opowieść, którą usłyszą od matki, okaże się zaskakująca. Jest to historia wielkiej, wieloletniej miłości, która zaczęła się w mroźnym Leningradzie czasów drugiej wojny światowej, a finał znajdzie na współczesnej Alasce. Nina wręcz obsesyjnie chce poznać prawdę i to ona zmusza matkę i siostrę do wyprawy w przeszłość. Na jaw wyjdą sekrety które wstrząsną całą rodziną.

Zimowy ogród - ebook

29,61 zł 32,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 21,39 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

19,74 zł 32,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 21,39 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2019-09-30

    To nie jest taka książka, do jakich przyzwyczaiła mnie Kristin Hannah, ale kupuję ją w całości. Piękna, wzruszająca i ukazująca tragizm wojny lektura. Jakim piętnem naznaczeni zostali ludzie, którzy doświadczyli takich wydarzeń, jak obrona Stalingradu? Jak rzutowało to na ich całe dalsze życie, o ile udało im sie przeżyć? Szok i niedowierzanie. Polecam lekturę, bo jest przy niej nad czym myśleć.

1 - 1 z 1 opinii