Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Złam prawo – ebook

TANIEJ 7 %

Łukasz Gołębiewski  

20.08.2012

01.01.2009

polski

220

Biblioteka Analiz

978-83-62948-19-2

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • PDF

Opis

1981 rok, w niewyjaśnionych okolicznościach ginie dwóch nastolatków. Dwadzieścia pięć lat później ich dawny przyjaciel niechcący trafia a na trop mordercy. Miłość, zbrodnia, duża dawka erotyki, a wszystko osadzone w dobrze znanych polskich realiach.

 

Z bohaterem Gołębiewskiego spotykam się już nie po raz pierwszy i nie kryję, że lubię faceta: wiecznie zbuntowanego Piotrusia Pana, kochanka małolatek, gorzały i punk rocka. A w tej powieści pojawia się jeszcze dodatkowo mroczna zbrodnia jakby rodem z psychologicznego thrillera czy wręcz Hostelu albo Piły. Polecam, lojalnie uprzedzając czytelnika, że wrażenie będą mocne; zresztą czytelnik Gołębiewskiego na pewno beze mnie to wie.
Witold Horwath, autor powieści i scenariuszy filmowych

Bliski jest mi świat bohaterów książek Łukasza Gołębiewskiego. Brudny i chłodny emocjonalnie, a jednocześnie bardzo przejrzysty. Poza tym zawsze rozbraja mnie, nazwijmy to, jego poczucie humoru.
Maciej Zalewski, Radio Roxy FM.

Złam prawo - ebook

11,16 zł 12,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Natalia Ratajczak/2013-07-30

    Hmm, sposób przedstawienia przez autora poszczególnych wątków jest dość specyficzny. Po raz pierwszy spotkałam się tym autorem i jak dla mnie wątek opowiadania jest ok, ale czyta się dość ciężko. Przedstawione są prawdziwe realia życia i bardzo odważne opisy erotyczne. Ocena dostateczna ponieważ liczyłam na większy nacisk odnośnie morderstwa dokonanego w 1981 i odkrytego po 25 latach, a okazało się że był on tylko "dodatkiem" do całej historii...

1 - 1 z 1 opinii