Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zniknięcie Córki Wintera – ebook

TANIEJ 7 %

Michael J.Sullivan  

01.07.2019

01.07.2019

polski

384

MAG

9788366409781

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Zaginęła córka. Dwóm zawadiakom zapłacono, żeby ją odnaleźli. To nie wystarczy.

Kiedy córka Gabriela Wintera znika w tajemniczych okolicznościach i podejrzewa się, że nie żyje, bogaty król whisky pragnie zemsty. Ponieważ mieszkał w Colnorze podczas niesławnego Roku Strachu, wynajmuje jedynego człowieka, o którym wie, że wie, co to znaczy krwawa zemsta – Zmiatacza.

Wyruszcie z Royce’em i Hadrianem, cynicznym byłym płatnym zabójcą i byłym najemnikiem, który pozostał idealistą do starodawnego miasta pełnego arystokratów, potomków szlachetnych rodów z czasów imperium. Zadanie Riyrii wygląda na proste: odkryć, co się stało z zaginioną księżną i sprowadzić ją do domu, o ile nadal żyje. W przeciwnym wypadku mają ukarać odpowiedzialnych. Jednak nic nie jest proste w tym tłocznym, pełnym mgły i ciasnych uliczek mieście Rochelle, gdzie czai się więcej niż jedna starożytna legenda.

Zniknięcie Córki Wintera - ebook

24,18 zł 26,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Mateusz Pleskacz/2021-07-18

    Bardzo dobrze napisana książka. Autor pisze sprawnie, cała seria jest lekka i przyjemna. Wady? W każdym tomie w czasie prowadzenia narracji wielowątkowej, lądujemy w końcu na stronach wypełnionych perspektywą nudnego bohatera drugoplanowego. Napięcie siada. Drugi minusik za miałkość - nie znajdziecie tu drugiego dna, myśli filozoficznej. Po prostu dobra rozrywka w świecie fantasy

1 - 1 z 1 opinii