Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Rachunkowość – książka

TANIEJ 7 %

13.02.2021

polski

726

Nieoczywiste

9788366402492

Produkt fizyczny: Książka

Opis

Podręcznik jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą wzbogacić i ugruntować swoją wiedzę z zakresu rachunkowości, głównie studentów kierunków ekonomicznych oraz uczestników kursów i szkoleń z podstaw rachunkowości.

Publikacja obejmuje prezentację zagadnień z obszaru rachunkowości finansowej i operacyjnej rachunkowości zarządczej. Autorzy opracowania dołożyli wszelkich starań, aby w sposób przejrzysty i uporządkowany przestawić niejednokrotnie skomplikowane zagadnienia związane z rejestracją operacji gospodarczych, ujawnianiem informacji we współczesnej sprawozdawczości
finansowej, kalkulacją kosztów wytworzenia oraz podstawami rachunku kosztów.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że podjęte przez Autorów problemy są przedstawione w formie przystępnego wykładu oraz praktycznych ćwiczeń. Autorzy, wykorzystując liczne schematy i rysunki, przedstawili problematykę podstaw rachunkowości w zrozumiały sposób. Każde zagadnienie obejmuje gruntowną prezentację danego problemu i jest zilustrowane przykładami praktycznymi.

W ramach poszczególnych rozdziałów wydzielone zostały: podstawy teoretyczne, przykłady z rozwiązaniami, zadania do rozwiązania wraz z rozwiązaniami, literatura zalecana oraz problemy i pytania. Dodatkowo Czytelnik może sprawdzić swoją wiedzę za pomocą 200 pytań testowych jednokrotnego i wielokrotnego wyboru.

Nadanie książce takiej struktury wynika z długoletniego doświadczenia dydaktycznego autorów oraz z ich głębokiego przekonania o ważności i bezwzględnej konieczności posiadania ugruntowanej, podstawowej wiedzy z zakresu rachunkowości. Dzięki tak opracowanemu układowi, podręcznik doskonale sprawdza się w procesie nauczania zdalnego.

Rachunkowość - książka

82,77 zł 89,00 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!