Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Trampolina+ Karty zadaniowe i ćwiczenia interaktywne na cztery pory roku – książka

TANIEJ 5 %

polski

40

Wydawnictwo Szkolne PWN

9788326226748

Produkt fizyczny: Książka

Opis

"Trampolina +. Karty zadaniowe i ćwiczenia interaktywne na cztery pory roku" to publikacja wspomagająca wszechstronny rozwój - zarówno młodszych, jak i starszych - przedszkolaków. Ta innowacyjna forma nauki poprzez zabawę łączy pomoce tradycyjne w postaci kart zadaniowych z multimedialnymi ćwiczeniami interaktywnymi.

Publikacja zawiera:
• 160 atrakcyjnych ćwiczeń interaktywnych na płycie - ułożonych zgodnie z cyklem pór roku,
• 16 kolorowych kart zadaniowych, służących do sprawdzania i sukcesywnego powtarzania omawianego materiału,
• 20 czarno-białych szablonów, specjalnie przygotowanych do kserowania i wykorzystywania np. podczas zajęć plastycznych,
• 48 kolorowych naklejek motywujących.

Ćwiczenia interaktywne to bogaty materiał multimedialny - do wykorzystania na tablicach multimedialnych lub komputerze - zawierający np. prezentacje z nagraniami, np. odgłosów zwierząt, a także ćwiczenia budujące poczucie sprawstwa (w formie tworzenia prostych obrazków). W ćwiczeniach zastosowano także specjalny system wzmocnień, który umożliwia dzieciom samodzielne wykonywanie zadań i jednocześnie motywuje oraz zachęca do pracy z płytą.

Karty zadaniowo-demonstracyjne służą nauczycielowi do powtarzania i utrwalania nabytych przez dziecko umiejętności. Natomiast szablony to propozycje na wykonanie przez przedszkolaki ciekawych prac plastyczno-technicznych.

Publikacja jest świetnym uzupełnieniem przedszkolnego programu nauczania, możną ją wykorzystać w pracy z każdą serią pakietów edukacyjnych, a także zarówno podczas zajęć indywidualnych, jak i podczas pracy grupowej - nie tylko w przedszkolu, lecz także w domu.

Trampolina+ Karty zadaniowe i ćwiczenia interaktywne na cztery pory roku - książka

225,82 zł 237,71 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!