Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

alfa

Liczba pozycji: 13
  • TANIEJ 5 %

    Anielska etiuda – ebook

    Robert Gong  

    Jeśli spodziewasz się, że ta książka odpowie na twoje najważniejsze pytania lub  ukoi twoje widzenie siebie i świata, to się mylisz. To w najwyższym stopniu niepoprawna politycznie książka roku, w której Robert Gong dotyka spraw najbardziej bolesnych – utraty oczekiwanego dziecka, ukochanej żony, wyrzutów sumienia, zdarzeń prowadzących do prawie ostatecznego upadku głównego bohatera, ale również...

    Data publikacji:

    Cena: 9,40 zł 9,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • PDF
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Wilki – ebook

    Robert Gong  

    „Wilki” – tytuł zaczerpnięty ze świata drapieżników, tu odnosi się do… współczesnej, polskiej rzeczywistości. Młody, drapieżny kapitalizm od lat łączony jest z pojęciem „wyścigu szczurów” – bezwzględnego dążenia do mety, do wygranej, do celu. W dramatycznej opowieści Roberta Gonga ów laboratoryjny wyścig gryzoni przeradza się w bezlitosną i podstępną walkę wilków w pogoni za zyskiem, prestiżem i możliwością...

    Data publikacji:

    Cena: 9,40 zł 9,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • PDF
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    666 do mroku – ebook

    Robert Gong  

    Powieść science-fiction, doskonała baśń, czarna groteska czy też po prostu humoreska? Bez względu na to, do jakiego gatunku literackiego ją zaliczymy, jasno pokazuje nam, jak w chwilach, kiedy chodzi o nasze życie, bardzo szybko przełamujemy własne uprzedzenia i stereotypy. Jesteśmy gotowi złamać wszelkie własne zasady, którym od lat hołdujemy, aby oddać własną przyszłość w ręce człowieka na co dzień...

    Data publikacji:

    Cena: 9,40 zł 9,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • PDF
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    W pogoni za miłością – ebook

    Robert Gong  

    TRUDNA MŁODZIEŻ czy TRUDNI DOROŚLI!? Prawdziwa do bólu, szokująca, chwilami satyryczna. Powieść czy zbeletryzowana autobiografia, przekonaj się sam. Alkohol, narkotyki, kradzieże, młodzieńczy seks, duże pieniądze to świat, wokół którego kręci się życie „Młodego”. Przemoc domowa wypycha go na „ulicę”, na której kształtuje się jego młody niedojrzały charakter. Główny bohater swobodnie porusza się...

    Cena: 9,40 zł 9,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • PDF
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Alfie Bloom i tajemnice zamku Hexbridge – ebook

    Gabrielle Kent  

    Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i… tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling. Życie Alfie Blooma jest monotonne. Monotonne i samotne. Wszystko to zmienia się, gdy zostaje on wezwany do biura tajemniczego prawnika i dziedziczy zamek pełen cudów. Ku swojemu ogromnemu zaskoczeniu Alfie dowiaduje się, że urodził się w tym samym zamku… sześćset...

    Data publikacji:

    Cena: 22,79 zł 23,99 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Alfabet szyfru – ebook

    Damian Tomecki  

    Byłem w piekle, na samym jego dnie. Nie szukałem tam niczego, a znalazłem wszystko. W szpitalu zaczyna się kolejny zwyczajny dzień. Doktor Vitio przyjmuje kolejny poród, nic nie wskazuje na to, że mogą pojawić się jakieś komplikacje. Niestety, sytuacja szybko się zmienia. Dziecko najprawdopodobniej nie przeżyje, jeżeli nie otrzyma przeszczepu płuca, ale potrzebny jest dawca. Odnaleziony z trudem ojciec...

    Data publikacji:

    Cena: 22,80 zł 24,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Alfie - kot wielorodzinny – ebook

    Rachel Wells  

    Jak wiadomo, koty same wybierają właścicieli. Ale Alfie zdecydował się aż na czterech… I sam opowiada, jak to zrobił, że i on, i oni odzyskali radość i nadzieję. Na początku wszystko zapowiadało się tragicznie – opowiada kot Alfie. Jego Starsza Pani odeszła tam, gdzie ludzie odchodzą na zawsze. Alfie stracił Panią i stracił Dom. Trafił na ulicę. W deszcz, zimno, między inne bezdomne koty i psy. Ze...

    Cena: 28,31 zł 29,80 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Turbulencja – ebook

    Whitney G.  

    " POLSKI DEBIUT BESTSELLEROWEJ WHITNEY G.! Spotkali się w chmurach: pilot i stewardessa. Skandal wisiał w powietrzu. Gillian przybywa do Nowego Jorku w poszukiwaniu sensu życiu. Wkrótce rozpoczyna pracę jako stewardessa. Na pokładzie jednego z samolotów poznaje aroganckiego do granic wytrzymałości, lecz diabelnie przystojnego pilota Jake’a, eksperta w przygodach na jedną noc, którego nie...

    Data publikacji:

    Cena: 28,40 zł 29,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Księżyc nad Rzymem – ebook

    Magdalena Giedrojć  

    Skąpana w rzymskim słońcu opowieść o tym, jak rodzi się radość i przyjaźń, a może nawet i miłość.  Trzydziestokilkuletnia Laura Pszczółka przyjechała do Rzymu na stypendium, realizując marzenie o studiowaniu historii sztuki w ojczyźnie wszelkiego piękna. Jej przewodnikiem po pełnym tajemnic i niespodzianek Wiecznym Mieście został Andrea, przystojny erudyta o smutnym spojrzeniu. Razem odkryją...

    Data publikacji:

    Cena: 26,60 zł 28,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Kruszynka – ebook

    Dorota Gąsiorek Drzymała  

    Książka ta opowiada o cierpieniu, jakie doznaje mała dziewczynka chorująca na śmiertelną i rzadką chorobę. Autorka pokazuje także, w jak ciężkiej sytuacji znajdowała się jej matka, jak zachowywało się społeczeństwo, które otaczało te dwie osoby. Poprzez ten tekst pragnęła pokazać, że trzeba z odwagą przechodzić przez przeciwności losu, nie poddawać się. Okazuje się jednak, że większość ludzi woli stać...

    Data publikacji:

    Cena: 14,02 zł 14,76 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
Liczba pozycji: 13

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA