Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

kamila szczubełek ebook

Liczba pozycji: 2
  • CENA NEXTO

    Droga do Wyraju. Demony Welesa. Tom 1 – ebook

    Kamila Szczubełek  

    Znakomity debiut polskiej autorki, idealny dla fanów Olgi Gromyko i Aleksandry Rudej! Wąpierz Elgan wiódł w miarę spokojne życie, do czasu, gdy na jego drodze stanął Smęt. Pokraczny, śmierdzący demon, sprowadzony przez samozwańczego szamana, powoli popada w obłęd, który mogą ujarzmić tylko bogowie. Aby zapobiec katastrofie, jaką zwiastuje coraz gorszy stan niesfornego demona, wąpierz Elgan wyrusza...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 30,51 zł 33,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • CENA NEXTO

    Magia wyklęta. Demony Welesa. Tom 2 – ebook

    Kamila Szczubełek  

    KONTYNUACJA BESTSELLEROWEGO DEBIUTU KAMILII SZCZUBEŁEK!   Księżyc czerwienią zajdzie, a w ludziach żądza mordu zapłonie. Niepojęte zwalczy ogniem ten, kto zrozumie. Niegdyś krystaliczne Księżycowe Jezioro przybiera barwę szkarłatu. Z wiosek i miast znika coraz więcej dzieci. Uczeni Villperuny nie mają wątpliwości: przepowiednia zaczęła się wypełniać. Królestwu grozi zagłada, a źródłem tragedii...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 32,31 zł 35,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA