Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

michelle frances

Liczba pozycji: 9
  • TANIEJ 7 %

    Ta dziewczyna – ebook

    Michelle Frances  

    Wciągający, pełen intryg thriller psychologiczny o tragicznych skutkach niewybaczalnego kłamstwa. Dziewczyna, chłopak oraz jego matka - układ, który wszyscy dobrze znamy. Ale… Laura ma wszystko. Karierę producentki telewizyjnej, wieloletnie małżeństwo z zamożnym mężczyzną i dwudziestotrzyletniego syna Daniela, dobrze wychowanego, przystojnego i zdolnego. Daniel poznaje Cherry. Dziewczyna...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 27,81 zł 29,90 zł

    Więcej

    Ocena: 5 (1 oceniający) Opinie o produkcie
    • EPUB
    • MOBI
  • The Water's Daughter – książka
    TANIEJ 7 %

    The Water's Daughter – książka

    Michelle Lovric  

    An exquisitely imagined fantasy novel about a girl who can see history with her touch. Set on the canals of Venice, from an award-winning author, this is a perfect book for fans of Frances Hardinge and Jennifer Bell for 9+ readers. Twelve-year-old Aurelia Bon can see what happened in a place by merely pressing her fingertips up against the walls. So when young boys start disappearing around an old...

    Data dostępności:

    Cena: 28,83 zł 31,00 zł

    Więcej

  • Córka – audiobook

    Odtwórz fragment:

    TANIEJ 7 %

    Córka – audiobook

    Michelle Frances  

    Miłość matki, sekret córki. Trzymająca w napięciu, pełna dramatyzmu opowieść o matczynej odwadze i poświęceniu. Niebezpieczny sekret. Podejrzana śmierć. Zdeterminowana matka poszukująca odpowiedzi na dręczące ją pytania. Kate nigdy nie planowała zostać nastoletnią matką. Ale kiedy okazało się, że los wybrał za nią i nie można nic na to poradzić, postanowiła, że swojej córce będzie okazywała miłość,...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 37,11 zł 39,90 zł

    Więcej

    • MP3
  • Ta dziewczyna – audiobook

    Odtwórz fragment:

    TANIEJ 7 %

    Ta dziewczyna – audiobook

    Michelle Frances  

    Kocha twojego syna. Chce twojego życia... Ona, Laura, ma wszystko: karierę producentki telewizyjnej, wieloletnie małżeństwo z zamożnym mężczyzną… Ale najważniejszy jest dla niej on - ukochany syn, Daniel, który nigdy nie sprawiał problemów. Do czasu, gdy w jego życiu pojawiła się ta dziewczyna. Cherry jest śliczna i inteligentna, jednak wyraźnie coś ukrywa… Czy dziewczynie chodzi o...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 32,46 zł 34,90 zł

    Więcej

    • MP3
  • TANIEJ 7 %

    Zbyt blisko – ebook

    Natalie Daniels  

    Connie i Ness poznały się w parku, w którym bawiły się ich dzieci. Okazało się, że są sąsiadkami, i wkrótce stały się nierozłączne. Kiedy rozpadło się małżeństwo Ness, Connie wspierała ją w trudnych chwilach, lecz to, co było zażyłą przyjaźnią, niepostrzeżenie przemieniło się w rodzaj obsesji. Przyjaciółka staje się obecna zawsze i wszędzie, a Connie nie ma nawet skrawka prywatnej przestrzeni ani...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 31,25 zł 33,60 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • BestsellerTANIEJ 7 %

    Ta druga – ebook

    Michelle Frances  

    Za każdą doskonałą kobietą kryje się... Sto innych, równie perfekcyjnych, które tylko czekają, by zająć jej miejsce. Carrie sporo poświęciła, by znaleźć się na szczycie. Teraz, kiedy ma czterdzieści lat, jest uznaną producentką telewizyjną, ma za męża odnoszącego sukcesy scenarzystę, a czas dzieli między dwa piękne domy. Odchodząc na urlop macierzyński, jest pełna obaw - nie wierzy, że uda jej się...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 28,37 zł 30,50 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Zbyt blisko – książka
    TANIEJ 7 %

    Zbyt blisko – książka

    Natalie Daniels  

    Connie i Ness poznały się w parku, w którym bawiły się ich dzieci. Okazało się, że są sąsiadkami, i wkrótce stały się nierozłączne. Kiedy rozpadło się małżeństwo Ness, Connie wspierała ją w trudnych chwilach, lecz to, co było zażyłą przyjaźnią, niepostrzeżenie przemieniło się w rodzaj obsesji. Przyjaciółka staje się obecna zawsze i wszędzie, a Connie nie ma nawet skrawka prywatnej przestrzeni ani czasu...

    Data dostępności:

    Cena: 39,06 zł 42,00 zł

    Więcej

  • Ta druga – książka
    TANIEJ 30 %

    Ta druga – książka

    Michelle Frances  

    Za każdą doskonałą kobietą kryje się... Sto innych, równie perfekcyjnych, które tylko czekają, by zająć jej miejsce. Carrie sporo poświęciła, by znaleźć się na szczycie. Teraz, kiedy ma czterdzieści lat, jest uznaną producentką telewizyjną, ma za męża odnoszącego sukcesy scenarzystę, a czas dzieli między dwa piękne domy. Odchodząc na urlop macierzyński, jest pełna obaw – nie wierzy, że uda jej się...

    Data dostępności:

    Cena: 25,12 zł 35,89 zł

    Więcej

  • TANIEJ 7 %

    Córka – ebook

    Michelle Frances  

    Miłość matki, sekret córki. Trzymająca w napięciu, pełna dramatyzmu opowieść o matczynej odwadze i poświęceniu. Niebezpieczny sekret. Podejrzana śmierć. Zdeterminowana matka poszukująca odpowiedzi na dręczące ją pytania. Kate nigdy nie planowała zostać nastoletnią matką. Ale kiedy okazało się, że los wybrał za nią i nie można nic na to poradzić, postanowiła, że swojej córce będzie okazywała...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 37,11 zł 39,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA