Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

oblezenie

Liczba pozycji: 70
  • Oblężenie – ebook
    TANIEJ 7 %

    Oblężenie – ebook

    Marek Adamkowicz  

    Jest sierpień 1813 roku. Gdańsk. Kończy się przerwa w oblężeniu miasta przez wojska rosyjskie i pruskie, ale za murami wcale nie jest spokojnie. Upadek twierdzy próbują przyspieszyć szpiedzy. Naprzeciw nich staje kapitan Savigny, znany z bezwzględności oficer gubernatora Gdańska, generała Jeana Rappa. Ścigając wrogów, Savigny musi uważać nie tylko na skrytobójców, ale też zmagać się z własną przeszłością....

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 32,55 zł 35,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Oblężenie – ebook

    Geraint Jones  

    Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone’a. Za Rzym, za towarzyszy broni! Drugi – po Krwawym lesie – tom przygód legionisty Feliksa-Corvusa Wojenny weteran prezentuje kolejną doskonałą powieść idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena Kane’a i Conna Igguldena, realistyczną historię o filmowym tempie akcji. Po katastrofalnej...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 30,60 zł 32,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Oblężenie Miasta Poznania Przez Patkula – ebook

    Kazimierz Jarochowski  

    Historyk, publicysta Dziennika Poznańskiego, współzałożyciel Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk.

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: Produkt bezpłatny

    Więcej

    • EPUB
  • TANIEJ 7 %

    Zwiadowcy. Księga 6: Oblężenie Macindaw – ebook

    John Flanagan  

    Szósty tom Zwiadowców , jednej z najpoczytniejszych serii dla młodzieży na świecie. Ponad milion sprzedanych egzemplarzy i tłumaczenia na dwadzieścia języków.

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 26,97 zł 29,00 zł

    Więcej

    Ocena: 5 (2 oceniających) Opinie o produkcie
    • EPUB
    • MOBI
  • Oblężenie Berlina – ebook

    Oblężenie Berlina – ebook

    Alfons Daudet  

    Publikacja pochodzi z bazy Polskiej Biblioteki Internetowej. Książka cyfrowa została przygotowana w najwygodniejszym formacie ePub, który umożliwia komfortowy odczyt na większości czytników e-booków na świecie wspierających standard ePub oraz w aplikacjach mobilnych na telefonach, tabletach itp. Format umożliwia intuicyjną zmianę układu tekstu, powiększania i pomniejszania rozmiaru czcionki. Ciesz...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: Produkt bezpłatny

    Więcej

    • EPUB
  • Oblężenie miasta Poznania przez Patkula : epizod kampanii roku 1704 – ebook

    Oblężenie miasta Poznania przez Patkula : epizod kampanii roku 1704 – ebook

    Kazimierz Jarochowski  

    Publikacja pochodzi z bazy Polskiej Biblioteki Internetowej. Książka cyfrowa została przygotowana w najwygodniejszym formacie ePub, który umożliwia komfortowy odczyt na większości czytników e-booków na świecie wspierających standard ePub oraz w aplikacjach mobilnych na telefonach, tabletach itp. Format umożliwia intuicyjną zmianę układu tekstu, powiększania i pomniejszania rozmiaru czcionki. Ciesz...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: Produkt bezpłatny

    Więcej

    • EPUB
  • Oblężenie Warszawy – ebook

    Oblężenie Warszawy – ebook

    Walery Przyborowski  

    Publikacja pochodzi z bazy Polskiej Biblioteki Internetowej. Książka cyfrowa została przygotowana w najwygodniejszym formacie ePub, który umożliwia komfortowy odczyt na większości czytników e-booków na świecie wspierających standard ePub oraz w aplikacjach mobilnych na telefonach, tabletach itp. Format umożliwia intuicyjną zmianę układu tekstu, powiększania i pomniejszania rozmiaru czcionki. Ciesz...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: Produkt bezpłatny

    Więcej

    Ocena: 5 (1 oceniający)
    • EPUB
  • TANIEJ 7 %

    Krzysia i oblężenie zamku – ebook

    Frances Watts  

    Jesteśmy oblężeni! Sir Walter i sir Benedykt, wraz z większością rycerzy, wyjeżdżają do Zamku Róż na turniej rycerski. Sytuację wykorzystuje sir Malkolm Podły i atakuje Jutrzenkę! Zamek jest otoczony i nie ma skąd wezwać pomocy. Krzysia postanawia działać i wciela w życie pewien plan. Czy uratuje zamek? Jeśli czytaliście poprzednie części, domyślacie się, że Krzysia nie pozwoli sobie na...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 13,86 zł 14,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Oblężenie i obrona Saragossy w latach 1808 i 1809 ze względem szczególniejszym na czynności korpusu polskiego – ebook

    Oblężenie i obrona Saragossy w latach 1808 i 1809 ze względem szczególniejszym na czynności korpusu polskiego – ebook

    Józef Mroziński  

    Publikacja pochodzi z bazy Polskiej Biblioteki Internetowej. Książka cyfrowa została przygotowana w najwygodniejszym formacie ePub, który umożliwia komfortowy odczyt na większości czytników e-booków na świecie wspierających standard ePub oraz w aplikacjach mobilnych na telefonach, tabletach itp. Format umożliwia intuicyjną zmianę układu tekstu, powiększania i pomniejszania rozmiaru czcionki. Ciesz...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: Produkt bezpłatny

    Więcej

    • EPUB
  • TANIEJ 7 %

    Oblężenie Warszawy – ebook

    Walery Przyborowski  

    Powieść historyczna przeznaczona dla każdego czytelnika, dzięki której przeniesiemy się w czasy insurekcji kościuszkowskiej. Poszerzymy swoją wiedzę historyczną w bardzo przystępny i ciekawy sposób.

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 13,86 zł 14,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
Liczba pozycji: 70

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA