Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jaguar

Liczba pozycji: 281
  • TANIEJ 7 %

    Dary bogiń – ebook

    P.C. Cast   Kristin Cast  

    Kontynuacja powieści Spells trouble. Wiedźmi czar. Fascynująca historia o sile sióstr, magii i przeznaczeniu. Bliźniaczki Mercy i Hunter są potomkiniami Sary - wiedźmy z Salem, założycielki rodu Goode i miasteczka Goodeville. Od wieków kolejne pokolenia wiedźm opiekowały się drzewami rosnącymi u bram do podziemnych światów.Po tragicznej śmierci matki Mercy i Hunter muszą przejąć pieczę nad starożytnymi...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 29,76 zł 32,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • BestsellerTANIEJ 7 %

    Księga Nocy – ebook

    Holly Black  

    Królowa fantasy YA, autorka #1 na listach bestsellerów New York Times tym razem wkracza w literaturę przeznaczoną także dla dorosłego fana gatunku! Dla fanów Neila Gaimana i Erin Morgenstern! Fantasmagoryczny mroczny świat zdrady i spisków, w którym grasuje bezwzględny potwór kradnący cienie! Nie ma takiego zamka, którego Charlie Hall nie potrafiłaby otworzyć. Ani księgi, której nie zdołałaby ukraść....

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 35,34 zł 38,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    She drives me crazy – ebook

    Kelly Quindlen  

    Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny, siedemnastoletnia Scottie sądzi, że najgorsze już się stało. Niespodzianka! Ledwie chwilę później udaje się jej wjechać w zderzak samochodu należącego do jej szkolnej nemezis, równie...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 27,90 zł 30,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • BestsellerTANIEJ 7 %

    Heartstopper. Tom 4 – ebook

    Alice Oseman  

    Czwarty tom cyklu powieści graficznych o miłości Charliego i Nicka ‒ komiksu, który wielu młodych ludzi chciałoby czytać w szkole. Charlie i Nick są gotowi, żeby powiedzieć te dwa wyjątkowe słowa. Ale życie to nie bajka - tych dwoje musi się jeszcze wiele nauczyć o miłości. Charlie nie wierzył, by Nick mógł odwzajemnić jego uczucie, ale teraz są już oficjalnie parą. Charlie jest coraz bliżej wypowiedzenia...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 27,90 zł 30,00 zł

    Więcej

    Ocena: 5 (1 oceniający) Opinie o produkcie
    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Loveless – ebook

    Alice Oseman  

    Powieść twórczyni cyklu komiksów HEARTSTOPPER. Nagrodzona YA Book Prize 2021 wzruszająca opowieść o odnajdywaniu własnej tożsamości. Wszystko to zaczęło do mnie docierać. Nigdy w nikim się nie kochałam. Ani w chłopcach, ani w dziewczynach, ani w żadnej osobie, którą kiedykolwiek poznałam. Co to znaczy? Georgia nie była dotąd zakochana, z nikim się nawet nie całowała. Jednak jest przekonana, że pewnego...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 30,69 zł 33,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Berło światła. Kronika Atlantydy. Tom 1 – ebook

    Marah Woolf  

    Nowa, ekscytująca trylogia Marah Woolf o aniołach i Atlantydzie! ZATOPIONE MIASTO. Poszukiwania pełne magii i tajemnic. Arogancki anioł. Nazywam się Nefertari de Vesci, mam dwadzieścia cztery lata, zajmuję się odzyskiwaniem skradzionych obiektów sztuki i jestem w tym cholernie dobra. Ale pracuję tylko z Malachim, moim bratem, hrabią de Mandeville. Razem decydujemy, które zlecenie przyjąć. W każdym...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 32,55 zł 35,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • BestsellerTANIEJ 7 %

    Drużyna. Tom 9. Morska pogoń – ebook

    John Flanagan  

    Dziewiąty tom bestsellerowej serii Johna Flanagana, autora Zwiadowców! Po latach grabieży i napaści Skandianie, na mocy zawartych traktatów, pełnią funkcję strażników Morza Białych Sztormów. Pilnują bezpiecznej żeglugi handlowych jednostek i walczą z piratami w każdej, najmniejszej nawet zatoczce. Ale nie wszystkim się to podoba. Kiedy wrogowie napadają na Hallasholm, uszkadzają każdy zdatny do żeglugi...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 29,76 zł 32,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Don't leave me – ebook

    Lena Kiefer  

    Trzymający w napięciu finał trylogii Don’t Love Me! Czy wreszcie poznamy odpowiedź na pytanie, czy Lyall jest mordercą? Czy Kenzie uda się mu pomóc? Czy ich miłość dostanie jeszcze jedną szansę? Po wielu perturbacjach Kenzie i Lyall wreszcie są razem. Ale ich z trudem zdobyte szczęście jest zagrożone, ponieważ przeciwko Lyallowi wysunięto przerażające oskarżenie. Kenzie nie wierzy, że jej ukochany...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 30,69 zł 33,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Rywalki. Opowiadania – ebook

    Kiera Cass  

    „Książę” pokazuje wydarzenia sprzed Eliminacji i pozwala śledzić losy młodego władcy od pierwszego dnia ich rozpoczęcia. W drugiej z opowieści przekonamy się, jak płynęło życie Aspena w pałacowych komnatach - i ujrzymy prawdę o świecie gwardzistów, której nigdy nie pozna America... Natomiast „Królowa. Faworytka” ukazują nieznane wydarzenia z życia dwóch ulubionych przez czytelniczki...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 27,90 zł 30,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 7 %

    Extasia – ebook

    Claire Legrand  

    Jedna z najlepszych powieści fantasy YA LGBTQ+ wg serwisu BuzzFeed! Gdy tajemnicze zło morduje ludzi, ona decyduje się sięgnąć po najpotężniejszą dla kobiety moc - ukrytą w czerwonym kapturze - moc czarownicy. Książka o kobiecej potędze ‒ pełna tajemnic czyhających w mroku i mocy czerpiącej z krwi i miłości. Nieważne, jak ma na imię. Wystarczy ci wiedzieć, że dzisiaj stanie się jedną z czterech...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 32,55 zł 35,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
Liczba pozycji: 281

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA