Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dynastia Miziołków – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Dynastia Miziołków – audiobook
BestsellerTANIEJ 5 %

Joanna Olech  

Artur Barciś  

07.04.2010

polski

229 min

Biblioteka Akustyczna

978-83-62686-16-2

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Perypetie znanej i lubianej rodziny Miziołków nareszcie w wersji audio. „Dynastia Miziołków“ to barwna, urocza, zabawna opowieść o perypetiach Miziołka, Mamiszona, Papiszona, Kaszydła i Małego Potwora czyli całej dynastii Mizołków. To pamiętnik chłopca, nazywanego przez mamę pieszczotliwie Miziołkiem, który - tak jak wszyscy jego rówieśnicy – przeżywa konflikty z rodzicami i rodzeństwem, przyjaźnie z kolegami, pierwszą miłość. Miziołek jest bystry i ma zdrowy dystans do samego siebie i świata dlatego potrafi ocenić swoje kłopoty i opisać je z godnym pozazdroszczenia humorem.

Fragmenty „Dynastii Miziołków” weszły do podręczników, m.in. wydanych przez WSiP oraz PWN. Powstała także wersja dla niewidomych, napisana alfabetem Braille`a.

Stanowczo odmówiłem pójścia do szkoły. Wszystko przez mamę. Akurat przyszedł Kuczmierowski, żeby pożyczyć wentyl do roweru, kiedy do pokoju wkroczyła mama i nazwała mnie Miziołkiem. Powiedziała ni mniej, ni więcej, tylko: „MIZIOŁKU, nie zapomnij, że masz dzisiaj angielski...”. Kuczmierowski mało się nie udusił ze śmiechu, zaczął chrząkać, zabrał wentyl i wybiegł bez pożegnania.

Dynastia Miziołków - audiobook

20,80 zł 21,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Efemeryda/2018-05-21

    Świetna lektura dla całej rodziny. Bardzo celne obserwacje z punktu widzenia młodego. Dużo sympatii dla młodszego rodzeństwa. Lektura pogodna, sympatyczna, bez przemocy. Dla chłopców i dziewczynek. Bardzo dobra interpretacja audio.

1 - 1 z 1 opinii