Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ghostwriter – audiobook

CENA NEXTO

Steffen Jacobsen  

Jacek Rozenek  

21.12.2023

21.12.2023

polski

10:4:00

SAGA Egmont

9788726916980

  • MP3

Opis

Mroźna zima, duńska wyspa, tajemnice przemysłu farmaceutycznego i krwawe morderstwo.

Na parkingu w Zelandii Północnej dyrektor jednego z wiodących światowych koncernów farmaceutycznych siedzi martwy w swoim samochodzie. Kilka kilometrów dalej ghostwriter, który miał napisać jego biografię leży z kulą w głowie. Kierująca śledztwem komisarz Lene Jensen odkrywa, że istotnym elementem w sprawie jest zaginiony pamiętnik. Zawarta w nim wiedza ma tak wielką siłę rażenia, że potężni gracze z Big Pharmy nie cofną się przed niczym, aby ukryć ją przed światem. Śledztwo szybko prowadzi również w kierunku męża pani komisarz, prywatnego detektywa Michaela Sandera, który także skrywa mroczny sekret.

To piąta niezależna część serii o Michaelu Sanderze i Lene Jensen.

Idealna dla fanów Stiega Larssona i Jo Nesbø!

Steffen Jacobsen (ur. 1956) - przełom w karierze autora nastąpił w 2013 roku po ukazaniu się „Trofeum”, pierwszej części serii skandynawskich kryminałów z detektywami: Michaelem Sanderem i Lene Jensen. Jego powieści doczekały się adaptacji filmowych, cieszą się popularnością w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Recenzenci porównują go z Johnem le Carré, Frederichem Forsythem i Janem Guillou.

Ghostwriter - audiobook

43,19 zł 47,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,00 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

28,79 zł 47,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,00 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!