Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii. Część 4 – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii. Część 4 – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Lilly Emme  

Monika Chrzanowska  

01.11.2021

01.11.2021

polski

80 min

Saga Egmont

978-87-26-92312-4

  • MP3

Opis

W dzień przed Wigilią wszystko jest już przygotowane do otwarcia pubu. Chloe, Ethan i Baptiste spędzają wspaniały czas, organizując to wielkie wydarzenie. Wkrótce jednak, gdy Holly dostaje kolejny list z pogróżkami, Chloe postanawia powiadomić policję. Prześladowana kobieta udaje się razem z funkcjonariuszami do swojej chatki, gdzie z kanistrem benzyny czai się tajemniczy osobnik.

 

Ethan powoli odzyskuje pamięć i razem z Chloe znajduje nowe tropy prowadzące do rozwiązania zagadki śmierci Colina. Wkrótce staje się jasne, kto zabił, ale czy zdążą schwytać sprawcę?

 

Okazuje się, że trójka bohaterów nie spędzi świąt Bożego Narodzenia w pięknej walijskiej scenerii zgodnie z pierwotnym planem – w spokoju i samotności. Mimo wszystko wzajemna przyjaźń daje im nadzieję na szczęśliwą przyszłość w małej wiosce.

 

To czwarta część z serii „Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii”.

 

 

Cykl przyjemnych opowiadań pełnych śniegu i walijskich gór. Przedstawione historie przywracają wiarę w człowieka i dobro.

 

Lily Emme jest szwedzką pisarką, która wiele lat spędziła w Anglii. Specjalizuje się w pisaniu powieści „feel-good” (poprawiających samopoczucie), w które wkłada całe swoje serce, a jej książki są uwielbiane przez rzesze czytelników.

Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii. Część 4 - audiobook

12,08 zł 12,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!