Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Światła września – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Światła września – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Carlos Ruis Zafon  

Piotr Fronczewski  

30.03.2012

27.01.2012

polski

07:47:08

Wydawnictwo Muza

Ocena: 4 (2 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Opis

 • okrutna tajemnica wspaniałej nadmorskiej rezydencji pełnej wielu ponurych wspomnień
 • tajemniczy i groźny stwór zamieszkujący normandzki las Cavenmore
 • tę powieść mógłby napisać młody Julian Carax, bohater Cienia wiatru

Jest rok 1936, Simone Sauvelle po śmierci męża zostaje praktycznie bez środków do życia. Dzięki pomocy sąsiada udaje jej się dostać pracę jako ochmistrzyni normandzkiej rezydencji Lazarusa Janna, wynalazcy i właściciela fabryki zabawek. Pani Sauvelle wraz z dziećmi: 14-letnią Irene i młodszym Dorianem wyjeżdża do Normandii. Podczas pierwszej wizyty u gospodarza rodzina Sauvelle zostaje oprowadzone po części domu pełnego przedziwnych mechanicznych zabawek. Dowiaduje się również o dziwnej chorobie żony Lazarusa. Po pewnym czasie Irene zaprzyjaźnia się z Hannah, kucharką wynalazcy, dzięki której poznaje Ismaela. Kiedy Hannah zostaje odnaleziona martwa, Irene i Ismael postanawiają zgłębić tajemnicę jej śmierci. Aby tego dokonać, będą musieli rozwiązać szereg zagadek związanych z Lazarusem i jego żoną.

Światła września - audiobook

23,24 zł 24,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:3
  peter.t/2013-03-21

  Nie wysłuchałem książki do końca. Nie wciągnęła mnie ta historia opowiadana przez chłopca. Dla mnie fascynujące były powieści Cień Wiatru i Gra Anioła. Światła Września znudziły mnie. To raczej literatura dla młodzieży i to tej młodszej :-(

 • Ocena:5
  Urszula Linke-Zalewska/2013-02-28

  Przede wszystkim to jest audiobook więc podstawa to lektor. Piotr Fronczewski czy trzeba więcej pisać :). Słucha się fantastycznie.
  Twórczość Zafona uwielbiam od przeczytania pierwszej książki, w moim przypadku był to "cień wiatru". "Światła września" są opisane jako książka dla dzieci.... Moim zdaniem zdecydowanie dla wszystkich. Jeśli podobał Ci się "Książę mgły" ta historia też Ci się spodoba.

1 - 2 z 2 opinii