Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Australia i jej rola w kształtowaniu procesów integracyjnych w obszarze Azji Pacyfiku – ebook

CENA NEXTO

Paweł Kozielski  

28.05.2020

01.01.2015

polski

361

CeDeWu

978-83-7941-279-2

  • PDF

Opis

Australia jest wysoko rozwiniętą i stabilną gospodarką. Jej potencjał gospodarczy, w połączeniu z azjatyckim dynamizmem ekonomicznym, sprawia, że kraj ten trwale wpisał się w międzynarodowe procesy gospodarcze w obszarze Azji Pacyfiku.

Jakie uwarunkowania i mechanizmy kształtują obecnie, i mogą kształtować w przyszłości, wzajemne zależności pomiędzy Australią i innymi gospodarkami Azji Pacyfiku? Czy Australia ma szansę pozostać ogniwem wzrostu tych gospodarek? Czy wiek XXI, który w opinii wielu ekonomistów, będzie stuleciem gospodarczej przewagi Azji, będzie również okresem dobrej kondycji gospodarki Australii? Autor poszukuje odpowiedzi na te i podobne im pytania.

Książka (…) zasługuje na uwagę ze strony osób profesjonalnie zajmujących się tematyką stosunków międzynarodowych w aspekcie gospodarczym oraz zwykłego czytelnika mającego zamiar zapoznać się z tamtejszym ciekawym regionem świata i jego problemami gospodarczymi.

Z recenzji prof. UAM dr hab. M. Sprengela

Zaletą tekstu jest swoboda, z jaką Autor porusza się po analizowanej problematyce. (…) Autor przedstawił sytuację Australii w szerszym kontekście globalnych, regionalnych i bilateralnych procesów integracji gospodarczej – stąd nie należy tej pracy traktować jako jedynie książki nt. gospodarki Australii. Stanowi ona (…) bowiem rdzeń, dla plastycznego zaprezentowania obrazu sytuacji w zakresie procesów integracji gospodarczej w całym obszarze Azji Pacyfiku.

Z recenzji prof. SGGW dr hab. J.T. Krzyżanowskiego

Australia i jej rola w kształtowaniu procesów integracyjnych w obszarze Azji Pacyfiku - ebook

68,40 zł 76,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 68,40 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

38,00 zł 76,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 68,40 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!