Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Była arabską stewardesą – ebook

TANIEJ 5 %

Marcin Margielewski  

17.10.2019

polski

344

Prószyński Media

9788381698085

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Nowa książka autora bestselleru "Jak podrywają szejkowie".

Wstrząsająca historia Polki pracującej w najsłynniejszych arabskich liniach lotniczych.

O podobnych koszmarach nikt nie mówi. Ona zdecydowała się przerwać milczenie.
Praca stewardesy w luksusowych arabskich liniach lotniczych miała być spełnieniem marzeń - okazała się największym horrorem w jej życiu.
Anna podróżuje po świecie, świetnie zarabia, a do tego na pokładzie samolotu spotyka mężczyznę swych snów. Przystojny, szarmancki i niebywale bogaty Arab wydaje się księciem z bajki, ale z czasem ujawnia prawdziwe oblicze. Dziewczyna wpada w pułapkę. Seria tajemniczych samobójstw, sekrety z przeszłości i honorowe zemsty rządzą światem mężczyzn, dla których kobiety są tylko narzędziem do zaspokajania wyuzdanych żądz.
Jak wygląda praca w jednych z najbogatszych linii lotniczych na świecie? Do czego jest zdolny zakochany Arab? I czy można uciec z piekła?

Marcin Margielewski - karierę zaczynał jako dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny, pracując dla mediów takich jak "Maxim", "CKM", "Super Express", "Gazeta.pl", "TVP" czy "Polsat Café". Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Jego debiut "Jak podrywają szejkowie" na długie tygodnie podbił listy bestsellerów.

Była arabską stewardesą - ebook

27,36 zł 28,80 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    elzbieta mroz/2019-11-19

    Bardzo ciekawa książka. Przeczytałam jednym tchem zarywając noc. Jest przestrogą dla naiwnych panienek, szukających swojego księcia na białym koniu. Mentalność arabska jest zupełnie inna od naszej, a nie znający tamtejszych realiów europejczycy mogą popaść w poważne kłopoty. Książkę tą czyta się jak najlepszy triller. Polecam

1 - 1 z 1 opinii