Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ghostwriter – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Alessandra Torre  

13.02.2019

13.02.2019

polski

352

Wydawnictwo Kobiece

978-83-66234-50-5

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Głęboka, mroczna i trzymająca w napięciu opowieść o tym, że słowa mogą zabijać

Helena Ross to słynna pisarka. Ma na swoim koncie wiele bestsellerów, miliony fanów i mroczny sekret, który niszczy ją od środka.

Jeszcze cztery lata temu prowadziła szczęśliwe życie z rodziną w wielkim domu. Teraz jest w nim sama i wciąż nie może zapomnieć o tym, co utraciła. Kobieta wie, że nadszedł czas, aby opowiedzieć ostatnią historię. Tę najtrudniejszą.

Helena ma niewiele czasu. Potrzebuje kogoś, kto spisze jej wstrząsającą opowieść. Czy wyjawienie prawdy ocali jej duszę?

__

O autorze:

Alessandra Torre – 33-letnia autorka z USA. W swoim dorobku ma już czternaście książek, z czego trzy zyskały miano bestsellerów „The New York Times”. Jej powieści przetłumaczono na dziewięć języków w ponad dwudziestu krajach.

Ghostwriter - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2019-03-12

  Brak mi słów, aby wyrazić to, co czuję po przeczytaniu tej książki. Emocje z nią związane nie opuszczą mnie jeszcze długo...
  Brawo Alessandra Torre! Alessandra Torre, jakiej jeszcze pewnie nie znacie.

  Helena Ross, mimo młodego wieku, miała wszystko. Sławę, na którą zapracowała swoimi rozchwytywanymi przez czytelników książkami, pieniądze, rodzinę. Miała pasję, której poświęcała się bez reszty. Nagle staje w obliczu swojej rychłej śmierci, czegość, co jest nieodwołalne, a lekarze dają jej jakieś trzy miesiące życia. Jest schorowana i słaba. Zbyt słaba, by w swojej ostatniej książce, którą planuje jeszcze napisać, "rozliczyć się" ze swoją przeszłością. Prosi o pomoc w tym zadaniu osobę, z którą przez całe życie "literackie" konkurowała, widząc w niej swojego zapalczywego wroga.
  Nic, co dotyczy jej osoby nie jest takie, jak mogłoby się wydawać osobom, z którymi pracowała, wśród których sie obracała. Przeczytajcie, co z tego wszystkiego wynikło. Mnie rozłożyło na łopatki.
  Polecam ze szczerego serca. Gwarantuję, że nie wypuścicie tej lektury z rąk, póki nie padną ostatnie słowa epilogu.

1 - 1 z 1 opinii