Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Gra w butelkę - opowiadanie erotyczne – ebook

CENA NEXTO

28.03.2022

28.03.2022

polski

11

LUST

9788728241516

  • EPUB
  • MOBI

Opis

„Butelka na powrót zawirowała, zatrzymując się raz po raz na poszczególnych graczach, którzy z każdą następną rundą stawali się lżejsi o kolejne warstwy ubrań. Finalnie Paweł został obnażony do samych majtek, a Daria pozostała w długiej koszulce, mając pod spodem jedynie figi. Kiedy butelka znów wskazała tancerkę, ta dla odmiany postanowiła wybrać wyzwanie.

– Co mam zrobić? – zapytała obecnych, którzy spojrzeli po sobie równie podekscytowani co ona. Czuli, że mogła paść propozycja, na którą każdy czekał, a której nikt nie ważył się wypowiedzieć na głos. W końcu przedłużającą się ciszę przerwała Maja, każąc koleżance się pocałować.

– Długo i namiętnie – dopowiedziała – jakbyś mnie pożądała.

Daria popatrzyła w piękne, okrągłe oczy przyjaciółki.

– A co, jeśli – odezwała się po chwili – naprawdę cię pożądam?"

Nieśmiały student filologii polskiej oraz sympatyczna dziewczyna pracująca w klubie ze striptizem mieszkają razem, dzieląc przestrzeń jako współlokatorzy, ale również dobrzy znajomi. Podczas wspólnego świętowania końca sesji ich przyjaciółka proponuje grę w butelkę, za sprawą której uczucia żywione do siebie nawzajem przez poszczególnych uczestników będą mogły znaleźć ujście za sprawą erotycznych wyzwań, z jakich będą musieli się wywiązać. Zawiłości uczuciowe okażą się być czwartym graczem, który doprowadzi obecnych do romantycznych uniesień...

Gra w butelkę - opowiadanie erotyczne - ebook

3,59 zł 3,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

2,00 zł 3,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3,99 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!