Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jeden za drugim – ebook

BestsellerPROMOCJA

Chris Carter  

23.11.2016

23.11.2016

polski

Sonia Draga

978-83-7999-615-5

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Najbardziej przerażający thriller z serii o przygodach Roberta Huntera
Detektyw Robert Hunter ze specjalnej jednostki wydziału zabójstw policji Los Angeles odbiera dziwny telefon. Anonimowy rozmówca podaje mu adres strony internetowej i zmusza, by dokonał szokującego wyboru. Hunter może jedynie patrzeć, jak ktoś torturuje i morduje niezidentyfikowaną ofiarę, transmitując to wszystko na żywo przez Internet.
Policja Los Angeles we współpracy z FBI używa wszelkich dostępnych środków, by namierzyć źródło sygnału, ale zabójca umie doskonale zacierać za sobą ślady. Hunter i jego partner Garcia dopiero rozpoczynają swoje śledztwo, gdy Hunter dostaje kolejny telefon.
Nowy adres internetowy. Nowa ofiara. Ale tym razem zabójca postanowił zrobić ze swojej gry sadystyczne reality show na żywo, w którym każdy może oddać decydujący głos.
„Sposób, w jaki Chris Carter konstruuje fabułę przywodzi na myśl Patricię Cornwell”. Daily Mail

Jeden za drugim - ebook

18,90 zł 31,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 18,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

11,34 zł 31,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 18,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Sylwanka/2019-06-25

    Kolejna część serii o detektywie Robercie Hunterze. Tym razem Hunter i jego partner Garcia tropią mordercę, który transmituje na żywo tortury i morderstwa kolejnych ofiar. Początkowo to detektyw Hunter ma dokonać wyboru i zdecydować o sposobie śmierci niezidentyfikowanej ofiary. Później w ramach reality show na żywo prawo głosu zostaje przekazane wszystkim oglądającym... Czy detektyw Hunter zdoła powstrzymać mordercę?

1 - 1 z 1 opinii