Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kodeks spółek handlowych. Komentarz. Tom 1 – ebook

TANIEJ 7 %

Katarzyna Kopaczyńska-Pieczniak   Aleksander Jerzy Witosz   Józef Frąckowiak   Marek Michalski   Andrzej Kidyba  

11.12.2021

01.02.2017

polski

882

Wolters Kluwer

978-83-8107-751-4

  • PDF

Opis

Jest to pierwszy z czterech tomów dużego komentarza do kodeksu spółek handlowych pod redakcją prof. Andrzeja Kidyby. W prezentowanym tomie omówiono przepisy ogólne oraz regulujące działanie spółek osobowych - jawnej, partnerskiej, komandytowej i komandytowo-akcyjnej. Autorami publikacji są znakomici przedstawiciele nauki prawa handlowego, a także praktycy.
W książce poza omówieniem przepisów ustawy - Kodeks spółek handlowych przedstawiono przede wszystkim praktyczne aspekty ich stosowania. Uwzględniono też najnowsze zmiany przepisów, dotyczące tego tomu, w tym wynikające z:
- ustawy z dnia 31 marca 2016 r. o zmianie ustawy o funduszach inwestycyjnych oraz niektórych innych ustaw, która wprowadziła definicję instytucji finansowej, oraz
- ustawy z dnia 5 września 2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej, która dostosowuje prawo krajowe do nowego porządku prawnego w obszarze usług zaufania, wprowadzonego rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 910/2014 w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania publicznego w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym oraz uchylającego dyrektywę 1999/93/WE (eIDAS).
W książce zaprezentowano i omówiono również najnowsze orzeczenia sądów z zakresu prawa spółek, a także aktualną literaturę przedmiotu.
Publikacja jest przeznaczona zarówno dla prawników praktyków specjalizujących się w prawie spółek, jak i przedstawicieli nauki prawa handlowego.

Kodeks spółek handlowych. Komentarz. Tom 1 - ebook

157,99 zł 169,88 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!