Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Lista Olafa – ebook

CENA NEXTO

Beata Gołembiowska  

08.09.2021

02.07.2016

polski

344

Ebookowo

9788378596202

  • EPUB
  • MOBI

Opis

„Twoje życie zmieni maleńka istota” - przepowiednia Emilii, osoby o nadprzyrodzonych właściwościach spełniła się i wywołała wielkie zamieszanie w dotychczas zorganizowanym i szczęśliwym bycie Olafa.

Olaf, czterdziestoletni architekt, znawca mody, dekoratorstwa, miłośnik literatury kobiecej i … płci pięknej, ma idealne warunki do rozwijania swoich pasji.

Miejscem jego pracy jest telewizyjny program projektowania wnętrz, zajmujący się przerabianiem domów samotnych kobiet. Aldona, żona Olafa, po rocznej próbie zaaklimatyzowania się w Warszawie uciekła od wielkomiejskiego pośpiechu do rodzinnej wsi na Podlasiu. Małżonkowie widują się raz w miesiącu  i traktują te spotkania jak dni podróży poślubnej. W ich dotychczas ułożonym życiu pojawiają się nagłe zmiany…

Wciągająca fabuła, portrety ludzi budzące emocje, zaskakujące zakończenie. Dwa oblicza Polski, dwa oblicza mężczyzny - zmuszają do refleksji nad własnym życiem. Gorąco polecam tę lekturę!

Agnieszka Walczak-Chojecka - pisarka

Ta powieść to prawdziwa czytelnicza niespodzianka. Łączy w sobie wiele elementów, mnogość zaskakujących wątków jest niewątpliwy plusem, a kreacja bohaterów zasługuje na najwyższą notę. Czytając, zastanawiamy się, co tak naprawdę kieruje naszym życiem i czy miłość ma zawsze uzdrawiającą moc? Polecam.

Agnieszka Lingas-Łoniewska - pisarka

Lista Olafa to książka o tym, jak podwójne życie może wpłynąć na relacje z  innymi i szacunek do samego siebie. Autorka po raz kolejny pokazała, jak zgrabnie i z jak wielką wrażliwością potrafi opisać ludzkie losy, nie siląc się przy tym ani na zbytnią ckliwość, ani dosadność. Lista Olafa to powieść, przy której zadacie sobie pytania o trafność swoich życiowych wyborów. Zakończenie zaskakuje, dając nadzieję na równie ciekawą (jeśli nie lepszą!) kontynuację.

Czekam niecierpliwie!

Anna Szczurek - shczooreczek.blogspot.ca

Powieść o złudzeniach, spełnianiu marzeń, ale też podkreślająca znaczenie słów: małżeństwo, miłość, szacunek i szczerość. Sugestywna, refleksyjna i klimatyczna. Ma swój urok, który na mnie już zadziałał. Autorka znakomicie nakreśliła charaktery bohaterów. Każdy z nich jest wyrazisty i indywidualny.

Polecam!

Agnieszka Krizel - nietypowerecenzje.blox.pl

Czy najbliższej osobie można wybaczyć zdradę? Wydawać by się mogło - temat stary jak świat, ale jakże inaczej potraktowany przez Beatę Gołembiowską. Nowatorskie ujęcie problemu to nie jedyna zaleta tej świeżej, wciągającej i urzekającej powieści. Zderzenie bogatej, snobistycznej i egoistycznej stolicy z biednym, ale jakże urokliwym i magicznym Podlasiem; cała plejada barwnych, często powodujących uśmiech pobłażania postaci, świetnie wykreowanych przez Pisarkę; interesująca fabuła - lekka, choć nie pozbawiona poważnych tematów skłaniających do przemyśleń i refleksji. Serdecznie polecam!

Małgorzata Pomykała - babskieczytadla.blogspot.com

Lista Olafa - ebook

13,02 zł 14,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!