Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Odwet – ebook

Bestseller

Vincent V. Severski  

19.06.2019

polski

640

Czarna Owca

9788381430050

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Odwet - ebook

39,99 zł
?

Opis

Kontynuacja powieści „Zamęt”.

Waldemar Zenonik, oficer polskiego wywiadu, ginie w Algierze, wykonując misję związaną z kontraktem Polskiego Koncernu Zbrojeniowego. Ślady wskazują na Al-Kaidę.

W tym samym czasie w Baku inny oficer wywiadu, Robert Kunicki, spotyka się z Jewgienijem Morozowem – dziennikarzem i rosyjskim szpiegiem. Wkrótce po rozmowie umiera na atak serca.

Tajemnicze śmierci polskich agentów wzbudzają zainteresowanie Rosjan. Pułkownik GRU Arsen Fiedotow bacznie śledzi sytuację na polskiej scenie politycznej. Stawka jest szczególnie wysoka – zbliżają się wybory parlamentarne.

Sekcja Romana Leskiego otrzymuje zadanie specjalne - prześwietlenie bohatera z Iraku, Olgierda Rubeckiego, który startuje w wyborach i zagraża partii rządzącej. Okazuje się, że w sprawach Rubeckiego i oficerów pojawiają się te same nazwiska.

Członkowie tajnej komórki Agencji Wywiadu znowu w akcji!

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Grzegorz Tartanus/2019-07-02

    Dla mnie osobiście - mistrzostwo. Książka trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Kiedy już się wydaje, że dochodzimy do finału przekonujemy się jak bardzo się myliliśmy - to dopiero "kolejny początek" akcji

1 - 1 z 1 opinii