Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ordynacja podatkowa. Wzory pism z komentarzem – ebook

TANIEJ 7 %

Michał Ciecierski   Krzysztof Teszner   Tomasz Kaczyński   Dariusz Zalewski   Andrzej Melezini   Tomasz Nowak  

08.03.2017

polski

1608

Wolters Kluwer

978-83-8107-484-1

  • EPUB
  • PDF

Opis

W recenzowanej pracy przedstawiono 340 wzorów pism z zakresu prawa podatkowego. Są one zaprezentowane w układzie odpowiadającym przepisom ordynacji podatkowej, co na pewno ułatwia dotarcie do właściwego wzoru. Warto podkreślić, że zaprezentowano pisma dotyczące wszystkich istotnych spraw uregulowanych w ordynacji. (...)

Autorzy przyzwyczajają czytelnika do pewnego wzorca, który ułatwia zapoznanie się ze wszystkimi istotnymi elementami pisma i uniemożliwia ich pominięcie, nawet w pismach przygotowywanych samodzielnie przez pracownika organu podatkowego czy też podatnika. Jest to bardzo dobry sposób nauczenia wszystkich zainteresowanych właściwego projektowania pism podatkowych. (...)

W analizowanej książce jest zawarty autentyczny komentarz do problemów interpretacyjnych związanych ze sprawą, której pismo dotyczy. W istocie rzeczy recenzowana publikacja to komentarz do ordynacji podatkowej ze wzorami pism. W każdym przypadku komentarz jest obszernym i kompleksowym wyjaśnieniem wszystkich występujących w doktrynie i orzecznictwie problemów dotyczących stosowania przepisów ordynacji, na podstawie których przygotowywane jest pismo podatkowe. (...)

W związku z tym warto zauważyć, że wzory pism podatkowych są przydatne nie tylko organom podatkowym, ale także podatnikom i innym osobom, których dotyczą przepisy prawa podatkowego. Ich stosowanie na pewno usprawnia prowadzenie postępowań podatkowych, a może także spowodować, że nie będą one wszczynane. (...)

Upowszechnienie tej publikacji jestem o tym głęboko przekonany przyczyni się do tego, że łatwiej, przyjemniej i szybciej będzie się załatwiało sprawy podatkowe .
Prof. dr hab. Leonard Etel

Ordynacja podatkowa. Wzory pism z komentarzem - ebook

189,75 zł 204,03 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!