Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Osoby niepełnosprawne w sytuacji zagrożenia – ebook

CENA NEXTO

Romuald Grocki  

03.07.2015

01.10.2014

polski

184

Difin

978-83-7930-242-0

  • PDF

Opis

Książka zawiera zarówno informacje teoretyczne o kategoriach niepełnosprawności, jak również informacje praktyczne dotyczące sposobów komunikowania się z osobami niepełnosprawnymi, metod przekazywania wiadomości o zagrożeniu oraz sposobów wsparcia (udzielenia pomocy) w warunkach zagrożenia. Przeanalizowane zostały zasady ewakuacji osób niepełnosprawnych oraz przygotowania się do sytuacji, w których występują zagrożenia.

Przedstawiono propozycje rozwiązań architektonicznych, umieszczenia informacji w obiektach publicznych, ułatwiających prowadzenie działań ratowniczych (praktyczne przykłady). Omówiono krótko zasady postępowania ze zwierzętami-przewodnikami oraz ukazano savoir-vivre w zarysie relacji z osobami niepełnosprawnymi.

Jest to poradnik i obowiązkowa lektura dla osób niepełnosprawnych, pracowników i funkcjonariuszy służb ratowniczych, zarządzania kryzysowego, ośrodków pomocy, szkół, ośrodków integracyjnych, a także dla studentów i wykładowców kierunków bezpieczeństwo oraz administracja samorządowa.

Osoby niepełnosprawne w sytuacji zagrożenia - ebook

26,89 zł 29,88 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,89 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

17,93 zł 29,88 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,89 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!