Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Przepadek przedmiotów i korzyści pochodzących z przestępstwa – ebook

CENA NEXTO

Ewa M. Guzik-Makaruk  

20.09.2016

01.01.2012

polski

560

Wolters Kluwer

978-83-264-4856-0

  • EPUB
  • PDF

Opis

Publikacja jest pierwszą w polskiej literaturze przedmiotu pozycją, która w sposób wyczerpujący przedstawia problematykę pozbawiania sprawców przedmiotów i korzyści uzyskanych z przestępstw.

Autorzy - na podstawie wielopłaszczyznowych badań przeprowadzonych w środowisku sędziów i prokuratorów - dokonują oceny wprowadzonych do kodeksu karnego rozwiązań, pozbawiających sprawcę korzyści, a tym samym wskazujących na nieopłacalność przestępstwa.

Opracowanie przeznaczone jest przede wszystkim dla sędziów, prokuratorów, radców prawnych, komorników sądowych oraz pracowników i słuchaczy Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. Powinno być także pomocne studentom prawa, aplikantom zawodów prawniczych oraz pracownikom naukowym.

"W książce poruszono tematykę niezwykle aktualną, stanowiącą poważne wyzwanie dla wymiaru sprawiedliwości. Problem fi nansowej rekompensaty za czyny popełnione przez sprawców przestępstw stanowi przedmiot niezwykle burzliwych dyskusji, zarówno wśród przedstawicieli organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości, jak i w kręgach nieprofesjonalistów. Stąd publikacja zasługuje na szczególną rekomendację, tym bardziej, że nie została ona zawężona do zagadnień krajowych, przeciwnie jej Autorzy odwołują się do bogatych doświadczeń europejskich".

Prof. nadzw. dr hab. Wiesław Pływaczewski

Przepadek przedmiotów i korzyści pochodzących z przestępstwa - ebook

91,43 zł 101,59 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 91,43 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

60,95 zł 101,59 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 91,43 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!