Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Rozstrzyganie spraw cywilnych. Aktualne wyzwania i perspektywy Aktualne wyzwania i perspektywy – ebook

TANIEJ 7 %

Marcin Białecki   Sławomira Kotas-Turoboyska   Filip Manikowski   Jerzy Słyk   Elżbieta Szczepanowska  

16.04.2022

01.02.2022

polski

429

Wolters Kluwer

978-83-8286-354-3

  • PDF

Opis

Przedmiotem rozważań publikacji jest analiza przepisów kodeksu postępowania cywilnego po kolejnych nowelizacjach, w tym po tzw. dużej nowelizacji k.p.c. z 2019 r. Autorzy prowadzą szerokie rozważania odnoszące się do problemów postępowania cywilnego procesowego i nieprocesowego, w tym budzącego wiele wątpliwości postępowania dowodowego oraz postępowania egzekucyjnego.
Książka porusza zagadnienia orzekania w tzw. sprawach haskich, tj. dotyczących cywilnych aspektów uprowadzenia dziecka za granicę oraz alternatywnych metod rozstrzygania sporów, w tym postępowania arbitrażowego. Odnosi się także do kwestii wyzwań jakie w praktyce pojawiają się przed szeroko rozumianym wymiarem sprawiedliwości.

Monografia stanowi zbiór tekstów opracowanych przede wszystkim przez praktyków prawa, którzy w życiu zawodowym nieustannie mierzą się z problemem stosowania w praktyce przepisów prawa procesowego cywilnego. Dzięki temu rozważania publikacji stanowią rzeczywistą odpowiedź na najważniejsze pytania jakie w życiu zawodowym stawiają sobie przedstawiciele wszystkich zawodów prawniczych.

Rozstrzyganie spraw cywilnych. Aktualne wyzwania i perspektywy Aktualne wyzwania i perspektywy - ebook

102,30 zł 110,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!