Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Samo Sedno. Jak pomnażać oszczędności? – ebook

TANIEJ 5 %

Maciej Samcik  

08.08.2012

polski

216

Edgard

9788377881521

Ocena: 4.9 (7 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Masz nadmiar gotówki i chcesz dodatkowo na niej zarobić? A może chcesz finansowo zabezpieczyć przyszłość swoich bliskich? Nasz poradnik skutecznie przeprowadzi cię przez labirynt rozmaitych metod inwestowania i uchroni przed popełnieniem kosztownych błędów. Przystępnie opisuje strategie idealne dla początkujących inwestorów, a także prezentuje bardziej złożone rozwiązania dla tych, którzy już odnieśli sukces finansowy i chcą dalej powiększać swój majątek. Poznaj smak satysfakcji płynącej z pomnażania zysków!

W książce znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące właściwego zarządzania finansami osobistymi oraz proste pomysły na poprawienie stanu domowego budżetu. Nauczysz się budować swój profesjonalny portfel inwestycji oraz umiejętnie wyznaczać cele inwestowania. Dowiesz się, jakie są zalety i wady popularnych lokat bankowych, obligacji skarbowych czy polis ubezpieczeniowych. Odkryjesz pułapki ofert bankowych i kruczki funduszy inwestycyjnych, by zminimalizować ryzyko strat. Poznasz również szerokie możliwości inwestycji alternatywnych, np. nieruchomości, wino, sztukę czy złoto. Zrozumiesz zasady działania giełdy oraz mechanizmy funkcjonowania rynków międzynarodowych. Przekonaj się, że inwestowanie to nie wiedza tajemna, ale praktyczna umiejętność, która wskaże ci drogę do świata wielkich pieniędzy!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno:

 • przekazuje kompleksową wiedzę niezbędną dla początkujących i doświadczonych inwestorów
 • przedstawia sprawdzone pomysły na to, gdzie z zyskiem lokować swoje oszczędności (lokaty, obligacje, fundusze inwestycyjne, nieruchomości czy złoto)
 • radzi, jak zabezpieczyć się przed stratami, zwłaszcza w czasie kryzysu
 • przystępnie objaśnia rozmaite strategie inwestycyjne, które pozwalają skutecznie zarządzać twoimi finansami
 • wyjaśnia pojęcia związane ze światem finansów, takie jak benchmark, duration portfela czy hedging


Maciej Samcik – absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od 1997 roku dziennikarz ekonomiczny „Gazety Wyborczej” specjalizujący się w tematyce finansowej. Laureat wielu prestiżowych nagród, w tym nagrody „Grand Press” dla najlepszego dziennikarza specjalistycznego. Autor i współautor poradników o oszczędzaniu, rankingów i konkursów giełdowych. Prowadzi jeden z najpopularniejszych blogów o tematyce ekonomicznej „Subiektywnie o finansach” pod adresem Samcik.blox.pl.

 

Samo Sedno to seria nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W serii znajdują się tytuły o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.

Samo Sedno. Jak pomnażać oszczędności? - ebook

29,35 zł 30,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.9 (7 oceniających)

6 - 7 z 7 opinii

 • Ocena:5
  Sebastian/2013-01-26

  Lektura obowiązkowa dla tych którzy zastanawiają się w co zainwestować nadwyżkę w budżecie a także dla tych, którzy podejmowali już jakieś pierwsze kroki w tym kierunku. Książka daje bardzo dobry przegląd możliwych sposobów inwestycji, przekazuje bazową wiedzę na temat funkcjonowania rynku i z całą pewnością jest doskonałą pozycją dla każdego zaczynającego swoją przygodę z pomnażaniem majątku.

 • Ocena:5
  Beku/2013-01-01

  Ciekawa pozycja, omawiająca w przystępny sposób sposoby oszczędzania i inwestowania. Akurat dla początkujących odkładaczy. Polecam.

6 - 7 z 7 opinii