Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Sieciocentryczne bezpieczeństwo. Wojna, pokój i terroryzm w epoce informacji – ebook

CENA NEXTO

Krzysztof Liedel   Paulina Piasecka   Tomasz R. Aleksandrowicz  

18.08.2014

01.01.2014

polski

224

Difin

978-83-7930-272-7

  • PDF

Opis

W publikacji czytelnik znajdzie rozważania na temat tego, czym jest społeczeństwo informacyjne, jak funkcjonuje w środowisku sieci i przed jakimi zagrożeniami staje. Autorzy omawiają, jak powinny być kształtowane strategie bezpieczeństwa, które mogłyby stanowić realną, efektywną odpowiedź na te zagrożenia, a które – w sytuacji optymalnej – pozwalałyby takim zagrożeniom przeciwdziałać.

Ponieważ jednak często mówi o tym, że system w 100% szczelny pod względem przeciwdziałania zagrożeniom nie istnieje, Autorzy przedstawili narzędzia bezpieczeństwa pod kątem zdolności ofensywnych, niezbędnych w epoce sieciocentrycznych wojen i konfliktów cyfrowych (mających miejsce wyłącznie w cyberprzestrzeni).

Ze względu na to, że jedną z najbardziej odmiennych od klasycznego środowiska bezpieczeństwa cech otaczającej nas rzeczywistości jest pojawienie się nowych aktorów na globalnej arenie, z włączeniem grup terrorystycznych oraz zwykłych grup przestępczych, miejsce w niniejszym opracowaniu znalazły również zagrożenia pozamilitarne.

Sieciocentryczne bezpieczeństwo. Wojna, pokój i terroryzm w epoce informacji - ebook

27,66 zł 30,73 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 27,66 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

18,44 zł 30,73 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 27,66 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!