Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Uwierz w Mikołaja – ebook

BestsellerTANIEJ 5 %

Magdalena Witkiewicz  

30.10.2019

polski

408

Wydawnictwo FILIA

978-83-8075-972-5

Ocena: 4 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Każdy z nas ma marzenia.

Agnieszka pragnie spędzić Wigilię z babcią, ale ta ma zupełnie inne plany. Nie godząc się z tym, Agnieszka jedzie do domu babci położonego w samym środku lasu. Jednak jej tam nie zastaje. Jedna śnieżna noc powoduje, że droga do cywilizacji zostaje odcięta, na dodatek przez zaspy brnie do niej święty Mikołaj.
Pięcioletnia Zosia chciałaby mieć choinkę tak ogromną, jak w centrum handlowym, a pod nią mnóstwo prezentów. Jednak tym razem jej Wigilia zapowiada się zupełnie inaczej…
Robert, policjant, przyjmuje służbę w Święta, bo przecież wszyscy mają rodziny, a on jest samotny. Więc może się poświęcić.
Sam w wigilijny wieczór jest też pewien starszy pan z długą siwą brodą, ale mu w ogóle to nie przeszkadza. Jest przekonany, że lubi samotność, a ludzi lubi tylko z daleka.
Jego żona natomiast ma aż nadto towarzystwa zwariowanych pensjonariuszy pewnego domu opieki.

Jedna świąteczna opowieść, wielu bohaterów. I wiele marzeń do spełnienia. Bo może żeby pięknie spędzić Święta, trzeba uwierzyć w Mikołaja?

Uwierz w Mikołaja - ebook

28,40 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:4
  Halina Grice/2019-12-26

  Mamusiu, jaki banał! Jaka słodycz! A jakie to było miłe w czytaniu �� Strasznie tego potrzebowałam i zrelaksowałam się znakomicie. Znam twórczość Magdy Witkiewicz i zawsze, kiedy potrzebuję słodkości, sięgam po jej książki. Czasami mnie trochę zemdli ale zazwyczaj nie myślę o niczym i po prostu czytam. Któż z nas nie potrzebuje czegoś takiego od czasu do czasu?
  Co do samej książki - różnorodność bohaterów, począwszy od małej Zosi, kończąć na pensjonariuszach domu spokojnej starości Happy End. Co ich łączy? Niewiele, poza chęcią przeżycia radosnych świąt. Agnieszka i Mikołaj, para, która ma za sobą bardzo krótkotrwały związek, spotyka się ponownie, w malowniczych okolicznościach zimowego krajobrazu, z dala od cywilizacji.
  Wspomniana Zosia i jej mama, którym marzą się spokojne święta i piękne prezenty. Ich życzenie ma małe szanse na spełnienie ale kto wie co się stanie, jeśli uwierzą w Mikołaja?
  A nasi starsi bohaterowie? Cóż za mozaika osobowości i charakterów �� Rozłożył mnie na łopatki fragment o piciu herbatki (więcej nie zdradzę) ��
  Wszyscy o czymś marzą, każdy ma szansę na spełnienie tych marzeń. Trzeba tylko uwierzyć w Mikołaja!
  I chociaż uważam, że autorka trochę przeholowała z zakończeniem to i tak polecam, jako świąteczną lekturę, pod ciepłym kocykiem, z zapachowymi świeczkami wokół , przy herbatce, kawce lub kieiszku wina.

 • Ocena:4
  Małgorzata /2019-11-19

  Opowieść w sam raz na Święta, mówiąca, że warto się zatrzymać i rozejrzeć. Miłość i przyjaźń ale również trudne sprawy, przemoc, samotność.

1 - 2 z 2 opinii