Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

We’ll still be friends – ebook

CENA NEXTO

Weronika Dobrzyniecka  

27.11.2023

27.11.2023

polski

416

Borgis

978-83-67642-23-1

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Byliśmy przyjaciółmi, o których nie kręci się seriali, a w tych nakręconych zazwyczaj jesteśmy czarnymi charakterami.

Nowa powieść Weroniki Dobrzynieckiej We’ll still be friends to historia grupy nastolatków, którą kolejno opowiadają Josephine, Blue, Pheronica i Audrey, członkinie zespołu cheerleaderek z liceum w Portland w stanie Maine. Czy można wyobrazić sobie coś doskonalszego niż życie popularnej cheerleaderki? A jednak…

Josie, Blue, Pheronica i Audrey są zupełnie różne i pochodzą z różnych środowisk, mierzą się z rozmaitymi problemami: presją otoczenia, samotnością, trudnym dzieciństwem i trudnym dorastaniem, zazdrością, a także depresją, konsekwencjami swojego postępowania i wyborem ścieżki życiowej. Pozornie szczęśliwe życie gwiazd szkolnej społeczności skrywa różne sekrety – ale póki przyjaciele są razem, poradzą sobie z każdym wyzwaniem, nawet najtrudniejszym i zupełnie zmieniającym życie.

Jeśli czasami czujesz się samotna, sięgnij po tę książkę.

Jeśli czasami sama nie wiesz, co czujesz, sięgnij po tę książkę.

Jeśli czasami chcesz tylko tańczyć do upadłego, sięgnij po tę książkę.

To poruszająca, bliska życiu historia o przyjaźni, dorastaniu i życiowych wyborach. No i o chłopakach, imprezach i popołudniach w wesołym miasteczku.

Notatka o Autorce

Weronika Dobrzyniecka - miłośniczka sztuki jak Audrey, ze skłonnościami do pracoholizmu i niezdrowym zamiłowaniem do gastronomii jak Blue, stroni od okazywania słabości jak Josie i tak jak Pheronice zdarza jej się zbyt odważnie wyrażać swoje zdanie – poznajcie autorkę książki, którą właśnie trzymacie w ręku, Weronikę Dobrzyniecką.

 

We’ll still be friends - ebook

29,70 zł 33,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 33,00 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

19,80 zł 33,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 33,00 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!