Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Miłość i inne wydarzenia – ebook

CENA NEXTO

Józef Tischner  

11.06.2024

13.11.2022

polski

224

Znak

9788324066544

  • EPUB
  • MOBI
Opis

„Życie i miłość są ściśle związane. Z miłości płynie życie, a z życia, jako największy i najcenniejszy owoc, bierze się miłość”.

ks. Józef Tischner

Miłość i inne wydarzenia to zbiór tekstów ks. Tischnera pisanych przy różnych okazjach. Prosto, przystępnie napisane refleksje o tym, kim jesteśmy, w co wierzymy i na co możemy mieć nadzieję. Tischner pokazuje, jak połączyć nadzieję świata z nadzieją religijną. Wskazuje wreszcie, na co dobrze jest w życiu postawić, a czego warto się wyrzec.

Niniejsza książka jest znacznie zmienioną wersją wyboru tekstów ks. Józefa Tischnera, który ukazał się dwukrotnie pod tytułem Miłość nas rozumie. Rok liturgiczny z księdzem Tischnerem – wydanie pierwsze w 2000 roku, a wydanie drugie, poszerzone, w 2011.

Cena Klubowicza Nexto Premium?

21,59 zł 35,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,19 zł
i
Miłość i inne wydarzenia - ebook
29,51 zł 35,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,19 zł
Ładowanie rekomendacji…
Opinie o produkcie
Ocena:

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!